Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Legerősebb drogok és hatásuk?...

Legerősebb drogok és hatásuk? Halucinogén drogok?

Figyelt kérdés
szeretnék tobbet tudni roluk:) segitsetek :D
2011. jún. 27. 20:29
1 2
 11/15 anonim válasza:
8%
A 2. válaszoló narancsos story-ján halálra röhögtem magam :D
2011. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ekeke ***** válasza:
"annoying orange":))))
2011. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Hogy meddig tud megmaradni? Hát az drogtól függ... Pl az alkoholista és a heroinista leginkább semeddig. "


Hát nagy tévedés, apám is alkoholista és egész nap semmi baja, este 7kor elkezd inni, ha 7kor még nem ivott, akkor kezd el sietni meg idegeskedni. Ez a válaszoló se nagyon vágja a témát

2011. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
30%

hát én egyszer átéreztem, hogy mit érez egy drogfüggő. mi régebben füveztünk egy párszor, de hát mindig megvolt az, hogy legalább 1 hónapot ki kell hagyni 2 füvezés között..nah akkor asszem 2 hét alatt 3szor is szívtunk.. mikor utoljára szívtam akkor éreztem igazán, hogy kell.. kell.. kell! hát mondanom sem kell.. üresnek éreztem magam, bámultam a falat és csak a drogra gondoltam.. nem volt valami kellemes

most veszem észre, hogy milyen régi kérdésre válaszolok.

A drogokat mindenki el kellene kerülje messziről! Nekem a memóriámat tette szépen tönkre és már soha nem lesz olyan, mint régen, sőt az emlékeim jó része is eltűnt

2011. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azért azzal a zsenivel akik szerint körültekintő használat mellett a hallucinogének veszélytelenek megetetnék jó fél kiló LSD t :D A halucinogének lehet nem okoznak testi függést viszont ez az egyetlen lyan csoportja a drogoknak amibe nem belehalni hanem beleőrülni lehet (előhozhatnak skizoid és hasonló ártalmakat, csúnya tévképzeteket, üldözési mániát stb) az LSD annyival cifrább még hogy a flashback nevű hatása miatt ha én aszondom hogy most drogozok, most olyana helyzet, biztonságban vagyok és nincs semmi baj aztán pár év múlva hajtok haza az m3 ason és egyszercsak jön a flashback és vagy meg tudok állni amielőtt kiteljesedik az illúzió vagy kampó. DE a törvény nem tiltja hogy nem halucinogén drogtól sétálj ki a 10 edik emeleti ablakon.

amiről tudok nyilatkozni az a fű-eki(mdma)-spuri-lsd-n2o-salvia divinorum-alkohol brigád. Élek, nem szoktam rá, nem őrültem meg. De senkit nem buzdítok drogok kipróbálására/használatára mert 1 ezt a törvény tiltja,2 a legbiztonságosabb ha nem fogyasztod. Persze a villamos attól még kivasalhat.

2014. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!