Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Toxikológiára vagy krízisinter...

Toxikológiára vagy krízisintervencióra akarnak küldeni mire számíthatok?

Figyelt kérdés
mivel nemmúltam el 18 nincs teljes beleszólásom a dologba. járok drogambulanciára ahol mondták régóta h rehabra kéne mennem de mostanában a lassítók helyett gyorsítókat szedtem és 13kilót leadtam(idáig is soványabb voltam az átlaghoz képest) átlag napi 2órát alszok halucinációim és egyéb érdekes dolgaim vannak... és közbe én nemakarom abbahagyni... ha bekerülnék mire számíthatok?! milyen kezelés lesz? mennyi időt vehet igénybe?
2011. jún. 29. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
miért nem akarod abbahagyni???
2011. jún. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen!!! Miért nem akarod abbahagyni???
2011. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Milyen drogokat szedsz? Nem csoda hogy nem akarod abbahagyni, egy drogos sose érzi magát annak, akárcsak én se, igaz hogy halucinációim nincsenek csak erős öngyilkossági késztetésem, mégse adom fel, mert nem bízom magam mások kezére. Élvezetesebb az ha a saját ura vagy, ez érthető de ha nem ért annyi fájdalom az életben, mint engem akkor jobb ha hallgatsz az orvosokra, mert segítenek így vagy úgy. Bármilyen szörnyű is lenne neked de utána rendbe jönnél, nemúgy mint én. Azt meg fogalmam sincs mennyi időt vehet igénybe de nem keveset szerintem és sok szenvedést élnél át de megérné egy szebb élet reményében. Egyébként szenvedsz valamilyen mentális betegségtől alapjába véve vagy csak a drogok váltanak ki nálad halucinációkat?
2011. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
leginkább gyógyszereket szedtem mikor bekerültem de elmúlt 14napba midnennap amfetamint használtam... a haluk szerintem ettől vannak előtte nemvoltak bár ha alszok és felekelek még hang formájában hallom azokat. az amfetmain meg nekem különösen veszélyes mivel apámnak volt infarktusa úgyhogy elvielg van valami örökletes szívproblémám. és h miért nem akarom?! idáig se akartam hétfő óta utsó értelme is eltűnt az életemnek úgyh mégkevésbe akarom....
2011. jún. 29. 22:27
 5/5 anonim válasza:
Én se érzem értelmét az életemnek, csak tengek-lengek a világban kiütve gyógyszerekkel és kávéval plusz rá az alkohol, de én is meg akarok szabadulni ettől, mert ez nem élet. Most is alig tudok magamról, már gondolkodni sem tudok és kiszámíthatatlan vagyok. Tegyél ellene, hogy ne maradjon ilyen az életed.
2011. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!