Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongással mi tehető,...

Erős szorongással mi tehető, a gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 14:04
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
6%

tesztoszteronnövelő?

ha lány vagy akkor pszihomókus.

2011. júl. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszer és pszichológus, pszichoterápia!!! Nekem odáig fajult, hogy nem szedtem rá gyógyszert magneb6-on kívül 4 évig, hogy extraszisztoliám lett miatta(szívritmuszavar), hogy most arra szedhetek gyógyszert, most már bevagyok jelentkezve pszichiátriára(8.-án megyek), meg pszichológushoz akarok még menni. Tönkre teszi az életem, boldog párkapcsolatban élek, és nem tudok felhőtlenül az lenni, mert állandósult a szorongásom+a hozzátársuló testi tünetek, szóval inkább menj el pszichiáterhez,pszichológushoz, minthogy úgy járj mint én!!!
2011. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Neuroptim
2011. júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Otthonra tudod még azt tenni, hogy feküdj le, csendes, nyugodt helységben, és lazístd el az össze izmodat (Ellazult állapotban KÉPTELENSÉG szorongani) Szívd be a levegőt 5 mp-ig, tartsd bent 10 mp-ig, majd 15 mp-ig fújd ki, ez segít ;)
2011. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
24/F-vok.
2011. júl. 3. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Erős szorongásra csak gyógyszert tudok ajánlani. Pár havi gyógyszerszedéssel lehet megúszod, ha még nem súlyos a betegséged. Önszuggesziót is alkalmazhatsz, amíg nem hat a gyógyszer és gyógynövényeket. Ez egy rendkívül kellemetlen állapot, nekem generalizált szorongásom szokott néha lenni.
2011. júl. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én növényi dolgokkal oldottam ezt meg.:


[link]


[link]

2011. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!