Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szoktatok szorongani? Mitol?...

Szoktatok szorongani? Mitol? Milyen gyakran? Elmulik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki szokott. Én sokszor attól félek,hogy a szeretteimmel történik valami..pl hogy elveszítem őket. Kisebb koromban pszichés betegségem is volt ettől, mára elmúlt. De azért megfordul a fejemben néha még ma is. A másik,amitől félek, a jövőm. De jelenlegi országállapotunkat tekintve szerintem ez mindenkiben benne van sajnos :)
2009. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden racionális okot hiányoló szorongásrohamaim szoktak lenni. Banális történet. Úgy érzem, mintha csapdában lennék, mintha valami fenyegetne, mintha valami rohadtnagy sötétség előtt állnék, mintha hamarosan zuhanni kezdenék. Van, hogy percek alatt elmúlik, van, hogy napokig tart. Van, hogy állandóan újrakezdődik, van, hogy hónapokig nem fordul elő. Semmi rendszer :D
2009. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

20:51

Mit szedsz? Adj nekem is xDDD

Na viccet félretéve..elég érdekes lehet:D

2009. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:51 visszatér:

semmit nem szedek, magamtól is jó vagyok :D

be-berévülök olykor, no. érdekesnek érdekes, de hidd el nekem, nagyon kellemetlen tud lenni... a másik irányba révülést, amikor eufórikus mindentlátok-fénylikavilág-ójee, jobban szeretem, és szerencsére gyakrabban művelem.

egyesek ennyire unják az agyukat, igen XD

2009. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

20:51 nekem is van hasonlóm. De én úgy érzem mintha megbénulnék, és hideg víz lepne el tetőtől-talpig, aztán egy idő után (nem mindig) fulladni kezdek...

Ebben sincs rendszer. Viszont nem kellemetlen (a hideg vizes fázis, ilyenkor mindig a Balcsira képzelem magam), csak nagyon nehéz "visszajönni" a bambulásból :)


A jövőmtől én is félek, de csak kitalálok valamit.

Ja és jelenleg a rákszűrés eredménye tart rettegésben... De nagyon!

2009. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

21:06

Szorítok neked nagyon!!!!!

2009. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szoronmgást nem szabad összekeverni az idegességgel, utóbbiak ugyanis van kiváltó oka, és mindenki életének velejárója, a szorongásnak viszont nincs, csak jön magától, megmagyarázhatatlanul. A nagyon erős szorongás pánikrohamot eredményezhet, és ha ez rendszeresen ismétlődik, akkor már pszichiátriai problémának tekinthető.
2009. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!