Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegeknél milyen gyakran...

Pánikbetegeknél milyen gyakran jelentkezik a pánikroham?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez változó... Nekem pl. nagyon ritkán, de mondjuk legfőképp nagyon stresszes időszakba de akkor erősen és intenzíven és sokáig..
2011. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amig orvoshoz nem mentem vele, minden nap jelentkezett, volt, hogy nem is egyszer, de este minden alkalommal.
2011. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra Te ne legyél kiváncsi, hogy milyen gyakran és mikor, mivel mindíg arra fogsz koncentrálni és az nem kedvező. Inkább ismerd meg önmagad, hogy mikor és milyen időszakonként következhet be és avval próbálj szembenézni. Ha komoly orvosi segítségre szorulsz. Ha erős vagy lekűzdöd. Koncentráció kérdése az egész és ha teljes mélységben nem is tudsz vele megbirkózni, de tulnyomó részt neked kell felülkerekedned.
2011. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tetris ***** válasza:
Teljesen kiszámíthatatlan. Nincs menetrend.
2011. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, lehet, hogy évekig sem jön elő. Ezért viszont tenni is kell valamit.
2011. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezeletlen pánikbetegség esetén egyre közelebbiek a rohamok. Minél hamarabb elkezded kezelni annál hamarább szabadulsz
2011. jún. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 29. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Baleset után 10 percenként jelentkezett de akkoriban más súlyos gondom is volt és csak szorongásos roham volt, még nem érte el a pánikroham szintjét. A problémák eltűnésével ritkult, ma csak egy-egy nehéz helyzetben jön elő, de akkor is akadályoz a tisztán látásban és ez nagyon rossz. Talán idővel ha az összes gondom eltűnik akkor újra visszanyerem a régi józanságomat és problémamegoldó képességemet. Most eléggé döcögve megy szinte cselekvésképtelen vagyok órákig egy-egy nagyobb nehézség miatt.
2012. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!