Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napok óta nagyon ideges...

Napok óta nagyon ideges vagyok, tablettán kívül tudtok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
Akár mit csinálok, azon a bizonyos dolgon jár az agyam. Fáj a fejem már az idegességtől, szívemnél is furcsát érzek sokszor, többször rosszul vagyok, legszivesebben törnék-zúznék. Sajnos nem tudok pillanatnyilag változtatni azon amin idegeskedek. Tablettán kívül valami megoldást tudtok ajánlani? Már azt "várom", hogy mikor kapok agyvérzést vagy szívrohamot.
2011. júl. 20. 21:00
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Elég nagy lehet a baj,de hidd el minden megoldódik egyszer.Felesleges idegeskedni,mert azzal csak rontasz a helyzeten.

2011. júl. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem depresszióval kezelnek, voltak hasonló problémáim, most talán sikerül meggyógyulnom....

Én a saját rossz gondolatimat úgy hessgetem el, hogy jó dolgokra gondolok, amik felvidítanak. Pl. barátokra, vicces sztorikra, stb. És ha mosolygok, akkor valahogy ezek elmúlnak.

2011. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, 22:45-ös vagyok; jártam pszichológusnál meg pszichiáternél, meg gyógyszereket szedtem, de ezek egyáltalán nem segítettek. Nekem kellett rájönnöm, hogy mi az, amitól jobban lehetnék.
2011. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

No, pont erre a beszédre szokott jönni egy hirdetés, hogy jöjjön Ausztriába szuggeszcióra. 3 alkalom, és kutyabaja. 100000.-Huf+ utiköltség.

Ha ideges vagy, félsz valamitől, próbáld megoldani. Ha sikerült, de az idegesség maradt: orvos. A "gyógyszernemhatszarazorvos" csak hirdetés.

2011. júl. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket.

Ritkán nekem is szoktak hangulatingadozásaim lenni, de azt én is tudom kezelni. Egy nap alatt kirugdosom magam a depresszióból.

Ez most más.:(

2011. júl. 21. 08:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez most lehet hogy sablonosan fog hangzani, de nekem olykor használ (arra írom, hogy nem szeretnél tablettát): citromfű+levendula, teának megfőzve. Herbáriában szerintem mind2 kapható. De az is jó pl. éjszakára, ha sima levendula olajat kensz az orrod alá/orrodra, halántékodra, csuklódra. Ezek nálam általában oldanak kicsit a feszültségen. Persze hit is kell hozzá, nem tagadom.

Remélem megoldódik a problémád! Az a baj, hogy így, hogy nem írtad le pontosan (nyilván nem is kell ha neked ez kellemetlen) mi a baj, lehet tényleg haszontalannak tűnik amit leírtam. Ebben az esetben meg türelem, amíg a probléma megoldódik.. és erő meg hit, hogy képes leszel túltenni magad rajta. Csak ügyesen:)

2011. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jót írtál, ilyesmire gondoltam. Valami feszültségoldóra.

Köszönöm.

2011. júl. 21. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!