Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud ajánlani Budapesten...

Valaki tud ajánlani Budapesten pszichológust, aki tud önbizalomhiányon, kapcsolatteremtési problémákon, félénkségen segíteni?

Figyelt kérdés
Huszonéves férfi vagyok. Nincsen önbizalmam, zárkózott és félénk vagyok. Ezek miatt sajnos még egy nőnek a kezét sem fogtam még meg az életemben. Nagyon nyomaszt a helyzetem, egyre elkeseredettebb vagyok és ez lassan munkámra is kihat. Szégyellem és utálom magam, de szeretnék változtatni rajta.
2011. aug. 14. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt problémák minden kilinkai szakpszichológusnak a reszortjába beletartozik. Szóval szerintem bátran nézelődj a net-en és válassz olyat, aki számodra szimpatikus. Hiszen lehet, hogy hiába ajánlanak valakit, neked nem fog tetszeni.


Viszont érdemes lenne egy fiatal(abb) pszichológusnőt keresni - ha főként a nőkkel való kapcsolatteremtéssel van problémád - így könnyebben felszínre jöhet a segítőnél a gond, és eredményesebben tudtok rajta dolgozni.

2011. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár én azt hiszem hogy pont egy fiatal(abb) nőnek tudnék a legnehezebben megnyílni...
2011. aug. 14. 22:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor mégsem olyan jó ötlet..:-/ Pedig sokaknál beválik. Pl. én valahogy alapból (idősebb) férfi pszichológust kerestem, pedig vannak problémáim a férfiakkal.. utólag meg rájöttem, hogy ez egy jó döntés volt, mert ezáltal "le lehet játszani" terápia keretében ezeket a dolgokat, amik a gátlásokat is okozzák.

Persze, ha jó a szakember nyilván hatásos a terápiája, mindegy, hogy milyen korú és nemü.

2011. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Sikerélmény, ez a kulcs.

Ha külsőd miatt utálod magad, akkor változtass rajtad.


19/F

2011. aug. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!