Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami olyan gyógyszer,...

Van valami olyan gyógyszer, amely serkenti az agyműködésem, segít a gondolkodásban, és lenyugtat. és még meg is látszik az eredménye?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:

nézd meg ezt a filmet, tetszeni fog.

[link]

Egyébként nem árusítanak legálisan olyan szert, amitől jobban tudnál koncentrálni a racionalitásodra és az érzéseid háttérbe tudnád szorítani, max nagyon erős fájdalomcsillapítókat pl vicodin, de ehhez súlyos fájdalmaidnak kell legyen(amúgy vicodint idehaza nem adnak semmire ha jól tudom, valami más van helyette)

2011. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
láttam a Limitless-t, nagyon tetszett, de nekem tanuláshoz kéne valami, mert mindíg elkalandoznak a gondolataim és nehezen jutok eredményre..
2011. júl. 23. 23:22
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

Igen ez nekem is probléma. Az van, hogy ha van is ilyen szer, akkor fennáll a lehetősége annak, hogy az elkalandozásokat serkenti a tanulás helyett, ebbe még nem gondoltál bele?

2011. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A zöld tea és a tanulás közötti pihenők a friss levegőn csodákra képesek.:) Azért kalandozik el a figyelmed, mert egyszerre akarsz megtanulni mindent, pihenő nélkül. Sajnos "elkalandozásra" nincs gyógyszer csak módszer!:) Próbáld ki azt, amit leírtam.
2011. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hallottam ilyen bogyóról csak sajnos már elfelejtettem a nevét! De tuti, hogy van! És arra is emlékszem még, hogy elég drága..
2011. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ciceribojso ***** válasza:
Nem véletlenül mondják, hogy ép testben, ép lélek. Ha csak gyógyszerrel tudod összeszedni a gondolataidat, akkor ott más sincs rendben. Oxigénhiány, mozgáshiány, elhízás, éhség, fáradtság, külső zavaró tényezők.
2011. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Marihuana.
2011. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lecitin granulátum és gingseng. Igaz ezek nem gyógyszerek, de nagyon hatásosak a te problémádra.
2011. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!