Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már napok óta gyomoridegem...

Már napok óta gyomoridegem van. Lehet ennek valamilyen következménye?

Figyelt kérdés

Valószínű azért van, mert nagyon izgulok a felvételi miatt, nagyon fontos nekem hogy felvegyenek és a nap minden percében csak erre tudok gondolni, sokat is idegeskedek miatta.

A nagyszüleim gyomorrákban haltak meg és úgy tudom ez örökölhető. Az lenne a kérdésem, hogy a gyomorideg miatt kialakulhat rák is?


2011. júl. 29. 02:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A rákra való hajlam örökölhető. De szerintem a fekély lesz ai idegtől.
2011. júl. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lesz bajod. Én gyerekkorom óta nagyon stresszes vagyok, rosszul is táplálkoztam. Már totál azt hittem, h fekélyem van v rosszabb, de nemrég egy kellemetlen gyomortükrözés kiderítette, h nincs bajom.
2011. júl. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az l aktív nekem segített ,vagy reni cukormentes ,alma reszelve, kekszel,meg ősszel tavasszal pariet 20mg kúrán vagyok -de ezt is önhatalmúlag szedem -nem rohangászok folyton orvoshoz (csak mikor elfogy) .


Azért ha huzamosabb ideig baj van nézesd meg magad ! inkább tükröztess, mintsem bizonytalanságban érezd magam ,és ez még jobban frusztráljon .am engem 17 évesen tükröztek, poklok pokla volt akkor már a közérzeterem -és refluxot állapítottak meg & hogy nem zár a gyomorszáj.


Azóta én nem voltam de azért tervben van, viszont fentebb írottakkal el lehet lenni.


26 L

2011. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!