Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet ennek valami súlyos...

Lehet ennek valami súlyos következménye?

Figyelt kérdés
Ma délután 2kor vettem be egy 0,25ös Xanax negyedét, este szeretnék menni kicsit szórakozni a barátaimmal, arra lennék kíváncsi, hogy fogyaszthatok- e pár pohárnyi bort?
2011. máj. 20. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy túlságosan "érzékeny" a nyugtatókra, akkor szerintem nem lesz különösebb baj.
2011. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha sima Xanax volt,és nem SR,akkor addigra már rég elmúlik a hatása.A 0.25mg negyede egyébként is annyira kevés(még SR-ből is),hogy ha arra iszol,nem valószínű,hogy bármi bajod lenne.Csak azt nem tudom sehogy elképzelni,hogy egy 0.25-ös Xanaxot hogy tudtál elnegyedelni?Nem egy nagy tabletta,kettévágni még oké,hiszen a közepe mélyítve van,na de 4 felé?Ahhoz már tehetség kell:)
2011. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan kevés kis nyugtató, hogy akár véletlenül is beleeshetett a szádba. Jut eszembe: milyen betegségre kellett ennyit bevenned?
2011. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem rövid távon. Most még csak ennyi xanax ennyi pohár borral... aztán észre se veszed, és máris nem leszel képes lejönni arról a fehér sz@rról, mindegy hogy van-e mellé bor vagy nincs (lesz.). Persze bor nélkül is simán lehetsz xanaxfüggő, ez a "módszer" csak rátesz egy lapáttal. Meg persze lehet majd rád ujjal mutogatni szépen, hogy hú hát ez nyugtatóra iszik... így is mondják a magukét, még ha nem is tudsz róla. FYI, csak az első pár hónapban lesznek sajnálkozóak, aztán már lesajnálnak, aztán már azt se. Van neked szabad akaratod, ha ezt akarod, csináld - a te életed (meg persze közvetve azoké is, akik a hozzátartozóid, a barátaid...).
2011. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több hete kínzott folyamatos idegesség, hányinger, éjszakánként 0 alvás, ver a víz, erősen dobog a szívem. Elmentem mindenféle kivizsgálásokra, még van néhány vissza, de nagyon valószínű, hogy lelki eredetű dolgok miatt szorongok, ezért amíg a pontos eredmény nem derül ki, mondták hogy ha nagyon muszáj szedjem a Xanaxot, főleg alvás előtt, hogy legalább tudjak pihenni.Mivel nem nagyon szeretek gyógyszert szedni, ezért próbálkoztam a 0,25 felével és negyedével.minél kevesebb annál jobb.
2011. máj. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!