Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan deríthetném ki, mitől...

Hogyan deríthetném ki, mitől vagyok depressziós? 13L

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ülj le és nézz magadba
2011. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene magadat diagnosztizálnod. Főleg nem 13 évesen. Amúgy a depresszióról olvashat, beírod a keresőbe, hogy depresszió tünetei, kezelés, természetes gyógymód satöbbi. Vannak tesztek is. Ha pedig valóban depressziós vagy, kérj segítséget egy felnőttől.
2011. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

már megnéztem és tényleg sok hasonlóság van ... például csak úgy elsírom magam,akármennyit alszok,mindig fáradt vagyok...és még egy csomó bajom van ..

de kitől kérjek? az anyáméknak nem merem elmondani mert mindenre az a válaszuk hogy egy nyomorék hülye elmebeteg vagyok ezért nem tudom kihez forduljak

2011. aug. 7. 16:14
 4/11 anonim ***** válasza:

ha van kedved ezt kibeszélni magadból írj privát e-mailt, szerintem segíthet

amúgy meg szakember, pszichológus, de ha a háziorvosodhoz mész be ő is biztosan tud segíteni.

2011. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de ha elmennék pszihológushoz,megtudnák a szüleim :S és ez meg pont nem akarom

amúgy gondolkodtam és lehet hogy az iskola miatt vagyok mostanába depis?

mert a suliba mindenki csúfol,és most vagy 1-2 hete kezdett ez az érzésem lenni hogy nag mostmár csak egy hónap és kezdődik minden előről,fogadjunk,ahogy belpek az iskola kapuján,máris mindenki engem fog cseszegetni,stb. ..

és régebben,még évközbe gyakran vagdostam magam .. akkor is azért mert összefogott ellenem az iskola ...

lehet hogy ezért vagyok ilyen? ha igen,mit tehetnék?

2011. aug. 7. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
próbálj meg barátkozni, vagy mutasd meg, hogy miben vagy jó, miért nézhetnének fel rád. a csúfolódásról meg ne vegyél tudomást, tudom, könnyű ezt mondani, de ennél jobb nincs. mutasd azt nekik, hogy bármit is mondanak az nem úgy van. esetleg kérd meg őket, hogy fejtsék ki mi bajuk van veled, de ha ez az iskolában történik, nyugodtan szólhatsz az osztályfőnöködnek vagy bármelyik általad kedvesnek vélt tanárnak.
2011. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi :) igazad lehet

azzal hogy megkérdezem,mi bajuk van velem,semmit nem érek,volt már olyan hogy megkérdeztem az egyik srácot hogy amúgy miért mondanak amúgy ilyeneket? erre mi a válasz? -Mert jó.

az ofőnek s szóltam,de lese szarta ..

azt hiszem,jobb ha csak nem figyelek rájuk

2011. aug. 7. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben voltam gimiben, és nekem egy tanárom segített. Persze ez év közben volt, most meg nyár van, de a lényeg, hogy találnod kell egy megbízható felnőttet. Én nem nagyon hittem, hogy ez működni fog "köztünk", de tényleg nagyon sokat segített!

(De bárki jó, aki közel áll hozzád és megbízol benne.)

:) Ha gondolod írhatsz és mesélek, mi "mit csináltunk".

2011. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(ja am 2. voltam)
2011. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszi :)

amúgy nem tok írni mert nincs beállitva hogy lehessen privit küldeni .. de m1

akkor szerintem nővéremmel beszélek erről

2011. aug. 7. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!