Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy van az, hogy részegek a...

Hogy van az, hogy részegek a tinik?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy miért nem keményítenek be a szervek a 18 éven aluliak itallal való kiszolgálása ellen?Ezt miért nem veszik komolyan?Teljesen padlóra küldött ma a 16 éves vasvári lány sztorija...Hogy engedhetik ezt?
2011. aug. 8. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát igen nem veszik valami komolyan... Egyszerűen megéri a boltoknak úgy látszik... De aki normálisan iszik és nem issza le magát a sárga földig 16 évesen... Hanem csak néha havonta esetleg vesz egy jobb piát, az szerintem nem elitélendő, de igen ilyen kevés van, mert én magamból indulok ki... Dehát mi tudjuk azt a boltot ahova szoktunk járni és mindig kiadják... Igen elég elkeserítő hogy akárki vehet de hát ez van...
2011. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, én 15 éves vagyok, de még életemben nem volam részeg, sőt, nem is iszom, nem szeretem. Nem azért, mert magamnak való lennék, járok társaságba, igen, piálós társaságba, mégsem iszom velük. És mégis jól érzem magamat. Lehet ezt így is. 15/L
2011. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvetem azokat a fiatalokat, akik másnap fellengzősen beszélnek arról, hogy mit ittak, és miket csináltak részegen. Ez pedig a legtöbb ismerősömre értendő, hisz 19 vagyok, persze ittam már, de 3-4 havonta egyszer. Részegnek lenni menő, nem elítéli az a közeg, amelyben mozognak, hanem "istenítik", hogy mi mennyit meg tud inni. Közösségben keresendő a hiba.
2011. aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!