Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Ez ellen tudok...

Ez normális? Ez ellen tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
Vizsgám lesz szeptember 2-án. Tehát most még 15 nap van. De annyira izgulok , verejtékezek, éjszaka 2 órakor felkelek és már nem tudok visszaaludni persze így másnap a vizsgára tanulás még rosszabb. Most is azért írok mert majd kiugrik a szívem :S Lehet hogy gyengébb az idegnercerem? Hiába tanultam ma is 8-9 órát. NEM TUDOK LENYUGODNI! és még 15 napom van tudtok segíteni? Utólagosan meg kell jegyeznem hogy összes anyagot felmondtam másnak,ki is kérdezték, visszamondtam, tudom. De valahogy ez nem nyugtat. Valleriant használók (100mg) egyáltalán használ mert én csak rosszabbul vagyok,izzadok meg var a szívem...
2011. aug. 15. 22:38
 1/4 anonim válasza:
próbálj relaxálni sokat, mély levegőkkel stb.
2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
előző vagyok, vagy sportolj valamit, vezesd le a feszültséget.
2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

feleslegesen aggódsz ennyit. főleg, ha ilyen sokat tanulsz, biztos menni fog. próbálj kikapcsolódni picit néha.

nem egy vizsgán múlik az életed :)

2011. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem próbáld meg, hogy mikor lefekszel, gondold át, hogy mennyi minden tanultál aznap és hogy mekkora lépést tettél megint előre :)
2011. aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!