Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális? Hogy tudok ez...

Ez normális? Hogy tudok ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Vizsgám lesz szeptember 2-án. Tehát most még 15 nap van. De annyira izgulok , verejtékezek, éjszaka 2 órakor felkelek és már nem tudok visszaaludni persze így másnap a vizsgára tanulás még rosszabb. Most is azért írok mert majd kiugrik a szívem :S Lehet hogy gyengébb az idegnercerem? Hiába tanultam ma is 8-9 órát. NEM TUDOK LENYUGODNI! és még 15 napom van tudtok segíteni? Utólagosan meg kell jegyeznem hogy összes anyagot felmondtam másnak. De valahogy ez nem nyugtat.
2011. aug. 15. 21:15
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Lehet, a vizsga meg úgy az egész tanulás dolog nem neked való...


Azt azért nem értem, hogy tudsz napi 8-9 órát tanulni? Ott valami hibádzik. Inkább pihenj és tanulj napi 3 órát, mert annak a tudásnak be is kell épülnie. A másik meg az, hogy ne az utolsó napokban akarj behozni éveket, ha tudod, hogy nem vagy jó tanulóképességű ember...

2011. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmes választ adni akkor inkább ne is válaszol. Most fejeztem be a fősulit, csak idegrenszerem van tönkremenve.... valeriant szedtem de az sem ér sokat.
2011. aug. 15. 21:36
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:

Már nem azért, de miért ne lett volna értelmes a válaszom? De megbocsáss, nem én küszködöm egy szaros főiskolával úgy, hogy egy hónapig tanulok napi 8-9 órát egy vizsgára...


Az is lehet, hogy funkcionális analfabéta vagy és nem érted, amit olvasol. Ez mára "népbetegség" lett, és sokan nem is tudnak róla, hogy azok, csak azt veszik észre, hogy képtelenek visszaadni annak a lényegét, amit olvastak pár perce...

2011. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezért írtam hogy inkább ne is válaszolttá volna! Mert nem tudod miről van szó! Nyel vizsgára (idegen nyelv nem magyar persze hogy nem tudom VISSZAMONDANI BAZZD MEG!!!!)
2011. aug. 15. 22:21
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:

Nem írtad, hogy nyelvvizsga, b.azd meg! :D


De a helyzet ugyanaz. Attól nem fog jobban menni, hogy parázol. Ha meg nem érzed úgy, hogy menne, akkor nem kell még vizsgázni....

2011. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy biztos: te tényleg ki vagy bukva most. Lehet, éppen szellemi-lelki pihenésre lenne szükséged, nem pedig napi 8-9 óra szellemi munkára. Így csak jobban kizsákmányolod magad, aztán csak nézhetsz majd. Nem bántás a célom, hanem ismerek egy embert személyesen, aki ugyanígy reagált le dolgokat, ahogyan te azt a válaszaidban teszed. Ő addig jutott, hogy a végén pszichiáter írt fel neki gyógyszert, illetve pszichológushoz járt terápiára.


Lehet, néha a pihenés többet segítene.


Nyelvvizsgára meg nem úgy kell tanulni, hogy vizsga előtt is napi 8-9 órákat tanulsz még 2 héten belül is.


Megkérdezhetem, hogy neked hogy zajlik a vizsgára készülésed most? Hogy néz ki egy napod? Milyen nyelvből és milyen szinten kell majd vizsgáznod?

2011. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudok együtt érezni azokkal, akik ilyeneken stresszelnek.


tudod mi a félelmetes? a halál. Az hatalmas. Ez meg csak egy fostos kis vizsga, halandó, tökéletlen, apró emberi lények játéka.

2011. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!