Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fejezhetném be azt h...

Hogyan fejezhetném be azt h mikor dühös vagyok magamra kárt teszek magamban. Nem olyan könnyű ezt abbahagyni mint azt sokan hiszik. Mert úgy érzem ienkor h szükségem van a fájdalomra. Mit tehetnék ellene? Remélem h kapok normális válaszokat is

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 03:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbálj inkább a környezetedben kárt tenni. :) Vagy helyezd át a valóságból a képzeletedbe a dolgot. Néha nekem is jól esik magam ellen fordulnom, de ezt képzeletben tökéletesen le tudom vezetni.

Amúgy biztosan magadra kell haragudnod iilyenkor? Vagy inkább másra kéne, csak mégis inkább magad ellen fordulsz (mert az könnyebb)?

2011. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
olyanokat bántok meg akiket Szeretek akik a barátaim.ezért dühös leszek magamra..
2011. aug. 21. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:

És van okod rá, h megbántsd őket? Vagy teljesen ok nélkül?


Néha bizony megbántjuk azokat is, akiket szeretünk (van, h értük tesszük, de van, h magunkért)... de azért van velük szorosabb kötelék, h az ilyeneken átlendüljön a barátság. Persze, túlzásba vinni semmit sem jó, met mindenkinek van egy pont, amikor betelik a pohár.

2011. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazábol konkrét ok nincs de mindig találok valamit..vagy csak egy kis hülyeséget is túlreagálok.
2011. aug. 21. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor haragszol rájuk vmiért? Azért találsz mindig vmit? Vagy... igazából neked kell tudnod, miért bántod meg őket!

Mindenesetre magadat ne bántsd ezért utána. Felesleges. Ami történt, megtörtént. Max nem fognak szeretni, de az sem változtat a helyzeten, ha utólag magadat bántod érte. Próbálj meg kedvesebb és elnézőbb lenni a számodra fontos emberekkel. Vagy az is megoldás, ha elszámolsz tízig mielőtt mondanál nekik vmi meggondolatlant... és akkor megelőzöd az egész folyamatot. :)

2011. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem haragszom rájuk szeretem őket. túlzottan is jót akarok nekik. és óvom őket nagyon is. ezért van h amit rossznak vélek azt megpróbálom tőlük távol tartani vagy fordítva.És barátom már megmondta h túlzottan befolyásolni akarok mindenkit.mert azt akarom h azt csinálják amit kérek mondok nekik..de ez csak azért van mert nem akarom h szomorúak legyenek,vagy bárki megbántsa őket nem tudok vigasztalni jo dolgokat mondani csak hallgatok max annyit tudok h megölelem őket..ezért is inkább megakarom előzni azt h szomorúak legyenek..meg am se akarom. nekem fontosak. de mikor ebböl veszekedés lesz mivel télleg én hibám én voltam rossz akkor csak rosszat érdemlek ..vagy ha valaki nagyon megbántott akkor mert nehéz a lelki fájdalom és inkább a fizikai de az se túl nagy de könnyebb..de végül az is azzá válik h biztos az én hibám volt mert túlreagálom.mert nekik csak egy apró dolog de nekem sokkal nagyobb..
2011. aug. 21. 22:35
 7/7 Utcagyerek válasza:
Például azt gondolj arra másnak rosszabb is nem az hogy apuci elvette a telefont szop le magad.
2020. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!