Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ezzel a halálfél...

Mit csináljak ezzel a halálfélelemmel?

Figyelt kérdés
Egész nap érzem, olyan érzés, mint ha nem soká meghalnék, félek nagyon, pedig semmi fizikális bajom nincs voltam már kivizsgáláson, 4 éve vagyok pánikbeteg, elegem van, teljesen tehetetlennek érzem magam, lehet a melegtől??? Fronttól? Tegnap még semmi bajom nem volt, csinálgatjuk a házat, meszelünk stb. Olyan jól éreztem magam, ma meg... Elegem van!!!
2011. aug. 25. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a melegtől:S Rakj vizes ruhát magadra.
2011. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2011. aug. 25. 19:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Szedsz valami nyugtatót, vagy kedélyjavítót?
2011. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Citromfű teát, meg magneb6-ot, a citromfű teát mostanában elhanyagoltam, de a magne b6 rendszeres, voltam pszichiáternél, de nem ajánlott gyógyszert, mert babaprojekton vagyunk, de ő nem is ítélte súlyosnak Ataraxot írt volna fel, amit kisgyerekeknek szoktak adni, hát pont nála nem volt rajtam a túlzott idegesség, mert úgy voltam vele, úgy is orvosnál vagyok, ha rosszul leszek úgy is segít... De ez borzalom amit ma érzek, tegnap még jó volt minden. Bár még arra gondolok, hogy az utolsó pár napban kevesebbet cigizek, mert leszokóban vagyok a babaprojekt miatt, talán a nikotinhiány, bár még csak kb.5-7 szállal szívok kevesebbet a másfél dobozból!!!
2011. aug. 25. 20:12
 5/10 welee ***** válasza:

szia, na most hasznos tanácsot írok neked....

én is voltam pánik beteg.. leküzdhető ...

1. gond, az a baj hogy minden nap azon aggódsz mikor leszel rosszul, mikor ájulsz el ? igaz?

2. úgy érzed valami bajod van de az orvosok nem értenek meg? igaz?

3.nyáron sokkal szarabb a helyzet.


Elmondom mit csinálj és elmúlik teljesen.


1. NE GONDOLJ SOHA ARRA HOGY SZARUL LESZEL!(kösd le valami hobbival a figyelmed)

2. NE HASZNÁLJ DROGOT, ALKOHOLT, DOHÁNYTERMÉKET!

3. KEZDJ EL EGÉSZSÉGESEBBEN ENNI!

4. TERHELD A TESTED, EDZ RENDSZERESEN HETI MINIMUM 3!

(ajánlom a futást, napi 15-20 perc ,az se gond ha lassan mész és sokszor megállsz)

5. IDEGESKEDJ KEVESEBBET!


Én a sportban találtam meg a gyógyírt, 180fokot fordultam .

ha nem változtatsz az életviteleden, rosszabbodhat a helyzeted.

2011. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A cigaretta okozza minden bajodat.Én magam is így voltam vele. Leraktam a cigarettát, mert már a lábam akarták levágni. Döntenem kellett, mint ahogy neked is! Vagy a baba, vagy a cigi. Így tedd fel magadnak a kérdést. Ha megtartod a cigit, és lesz egy nyomorék gyereked, megbocsátod majd magadnak az ő szenvedéseit? Neked nem jár bocsánat. És a gyerekednek?

2011. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rám fért már egy kis leb.aszás, segít észhez téríteni, megfogadom a tanácsokat, még egyszer köszönöm!!!
2011. aug. 26. 08:30
 8/10 Doruss ***** válasza:
Ez amúgy simán lehet elvonási tünet-féleség is a cigi miatt, úgyhogy ne aggódj, csak legyél minden erőddel azon, hogy leszokj, és nem lesz semmi baj!! (:
2011. aug. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)))
2011. aug. 26. 15:08
 10/10 welee ***** válasza:

pánik betegséget nem a cigi okozza!!!

csak rá tesz ha már van....

2011. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!