Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem látom a reménytelen...

Ha nem látom a reménytelen szerelmem, képtelen vagyok bármilyen normális emberi tevékenységre. Hogy lehet ezen változtatni? Mit tegyek, hogy tudjak élni a napi "drogom" nélkül?

Figyelt kérdés
HA nem látom, asak fekszem, nem eszem, nem tudok tanulni, nincs kedvem semmihez. Barátok vagyunk, de előfordul, hogy egy hétig nem is találkozunk. Ilyenkor azt hiszem, elpusztulok. Ő olyan nekem, mint a drog. Amint megjelenik, mintha minden rosszat elfújtak volna.
2008. márc. 8. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ami nálam ilyenkor bevált régen,hogy amikor már nagyon nem bírtam,akkor leültem és 10 percig senki másra nem gondoltam csak rá,majd utána nagy akaraterő,és irány tanulni.Ez mind beteljesült,mind beteljesületlen szerelemre igaz volt,és működött is.Szerintem próbáld ki te is.Illetve mi lenne ha a beteljesületlen szerelem végre beteljesülne,és mondjuk tenél egy apró lépést efelé?
2008. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!