Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éreztetek már fáradtság és...

Éreztetek már fáradtság és kimerültség alatt szívdobogás érzést és szívszúrást?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen előfordulhat. Persze ez nem egészséges, de sajnos velem egyre többet előfordul, ezért kivizsgálásokra járok. Nemrég szív ultrahangon voltam, ott mindent rendben találtak. De valami biztos van a háttérben
2011. szept. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én 3 műszakban dolgozok már 8 éve. sokszor voltam kimerültség miatt táppénzen. Szívszúrás, stb... Néztek EKG-t párszor, meg volt rajtam 24 órás vérnyomásmérő, és semmit nem mutatott ki az EKG sem és a vérnyomásom is rendben volt. Az orvos azt mondta az EKG eredményére, hogy tökéletes.

Sajnos ez az összevisszaságtól lehet. Ilyenkor felborul az ember bioritmusa :S

2011. szept. 10. 19:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Te milyen területen dolgozol?
2011. szept. 10. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akkor éreztem szívdobogás érzést és fáradtságot mikor nagyon leesett a vérnyomásom.
2011. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva én még tanulok, mellette esetleg diákmunka, ha van valami lehetőség.

Szerencsére én nem hajtom ennyire magamat, nem is bírnám :)

2011. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem elég hasonló a helyzetem, annyit még hozzátéve, hogy nekem akkor szokott egyik pillanatról a másikra 200 körülire felugrani a pulzusom, hogyha stressz+fizikai megterhelés egyszerre van jelen. Ilyenkor lefekszem, vagy legalábbis leülök, és igen sokáig nem múlik el, majd ahogy jött, ugyanúgy: egyet kihagy, majd egy óriási nagyot dobban, és utána normálisan folytatja. A körzeti orvosom azt mondta, hogy vizsgáltassam ki, mert ez nem normális, viszont a kardiológián, meg jól lecsesztek, hogy semmi baja a szívemnek, és hogy én pánikbeteg vagyok, és menjek pszichológusoz és/vagy pszichiáterhez. Kedvesek voltak mi? Amúgy szúrni is szokott, arra meg azt mondták: "semmi köze a szívhez"... jó mi? Erről ennyit. Én megtettem amit lehetett. 25/f
2011. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem is volt pánikbetegségem pár éve ami még rátett és néha sajnos elő is jön enyhébb formában. Munkahelyi stressz, megfelelés, meg magánéleti problémák. Próbálok küzdeni ellene.
2011. szept. 10. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!