Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám megértetni vele?!

Hogy tudnám megértetni vele?!

Figyelt kérdés

Nagyon enyhe depresszió és pánikbetegség miatt járok pszichiáterhez. Alig nevezném ezt betegségnek, néha egy-két pánikroham...ennyi.

Anyám viszont kicsit túlreagálja, neten állandóan arról a neuroptim szarságról olvas és elküldi nekem emailben vazz :D

Komolyan mondom ez jobban zavar, mint maga a betegség, nekem bőven elég a pszichóm, nem vagyok olyan durva eset..

Úgy érzem nem kell más segítség, sokkal rosszabbul is voltam. Tehát mondhatjuk, hogy gyógyulóban vagyok és ez valahogy neki furcsa, nem is értem...


Szerintetek?


2011. szept. 10. 20:14
 1/1 anonim válasza:
Tipikus anya félti a gyerekét szindróma.. :D szerintem ülj le vele, beszéld meg, ha nem képes felfogni, kérj neki időpontot a pszihóbácsihoz... :D Vagy legalább szólj neki, hogy kísérjen el, beszéljen az orvossal, hogy tényleg javulsz... :D
2011. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!