Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol találok szorongás leküzdés...

Hol találok szorongás leküzdéséhez pszichológust/terápiás csoportokat?

Figyelt kérdés
Szeretném leküzdeni a szorongásomat. A kiváltó okokat nem részletezném. Az ekkor szokásos tünetek kivétel nélkül megjelentek. Napok óta tartó étvágytalanság, félek attól, ha egyedül vagyok, különböző szervi betegségektől rettegek és állandó ijedtség, vizsgadrukk van bennem. Az állapotom hol jobb, hol rosszabb. Tegnap szakítottam a barátnőmmel, ami valószínűleg csak rosszabb irányba mozdítja a dolgokat, de az is lehet, hogy segít egy kicsit (hiszen az érzelmeim ellenére tudom, hogy nagyon sok elfojtás és harag volt a kapcsolatban, amelyek szintén hozzá járulhattak a szorongás kialakulásához). Arra szeretnélek kérni titeket, hogy általános megoldások (pszichológus, terápiák, relaxációs gyakorlatok) javasoljatok konkrét orvosokat, terápiás csoportokat, akikről hallottatok, vagy akik számotokra segítettek. Gyógyszereket nem szeretnék szedni. Félek tőlük. Budapesten a XI. kerületben lakom. (Az ára elég sokat számít sajnos)
2011. szept. 12. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt figyuzd! [link]
2011. szept. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!