Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom elviselni a megalázá...

Nem bírom elviselni a megalázást, a kegyetlenkedést, a lenézést, a lelki összetiprást, sem másnál, sem pedig, ha rajtam alkalmazzák. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

vannak olyan emberi szörnyetegek, olyan korlátolt, ostoba barmok, akik vagy egy dolog alapján, vagy szimplán csak első benyomásra elítélnek valakit, és egész egyszerűen féktelenül gyűlölik.

gyakran nincs konkrét okuk, legalábbis, ami velük szemben történt, egész egyszerűen gyűlölnek, és azt szeretnék, ha eltűnnék a föld színéről. bármit, amit én mondok, rossz, de ha azt valaki más mondja, jó. bármit, amit én csinálok, biztos rossz szándékú, valami aljas tett lakozik mögötte.

képzelegnek, feltételeznek, és ezeket a szörnyűségeket úgy mondják másoknak, mintha tény volna, és ezért engem mások is támadnak, hamis vádak és rágalmazásból kifolyólag...

ha pedig bizonyítanék, másoknak, és végül nekem hisznek, konkrétan az életemet fenyegetik, mert nem képesek maguk előtt sem beismerni, félreismertek...

és én ezt lassan nem bírom tovább, mert az őrület szélén állok a sok támadás miatt. mit tehetnék?


2011. szept. 14. 12:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

hát persze.. mert foglalkoznak vele, babusgatják, felmentik néhány kötelesség alól, mert szegényke nehéz sorsú, kímélni és figyelni kell rá...

én alapjában véve zárkózott vagyok, tehát könnyű rámsütni dolgokat (iiigen, biztos azért olyan zárkózott, mert tényleg pedofil ,és most kiderült!!!), kevés barátom van, és rokonoknál sem vagyok közkedvelt, mert elég keveset beszélek.

ráadásul, ami a legjobban zavaró, hogy alapjában véve önbizalomhiányos is vagyok, szóval ez az egész azért visel meg jobban.

ezek a lányok közkedveltek, mondjuk úgy "jófej csajok, belevalók", csak épp szűk társaságban, ezért próbálnak most kitörni. úgy érzem, hogy én vagyok az a "bak", akiről nagyot dobbanthatnak, és nem félnek kihasználni/tönkretenni engem azért, hogy feljebb jussanak.

2011. szept. 14. 13:26
 12/14 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem ennek pont hogy ellentmondásosnak kéne lennie. Ha te csöndes és visszahúzódó vagy, miért éppen a legnagyobb pofájú, menő kisribancokat akarnád fölcsípni? Nyilván találnál visszafogodtabb lányokat.. Meg úgy elve egy pedofil nem 14-15 éves fejlett kislányokat keres, hanem gyerekeket. Gondolom az említett lányok nem áltak meg testi fejlődésben 10 éves korukban.

Valahogy pedig meg kéne félemlíteni a kiscsajt, hogy leállítsa magát, ne higgye, hogy ilyen könnyen elbánik veled.

2011. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
úgy gondolkodnak, hogy azért vagyok csöndes, és visszahúzódó, mert "elmebeteg" vagyok, tudod, a "csendes őrült" imázs, aki ki tudja, mikor robban, raádásul "beteges", aki titokban zaklatja, névtelen üzenetekkel, smsekkel az "áldozatát". csak annyit nem értek, hogy van ennyi energiája erre? mi van akkor, ha mondjuk tényleg bekattanok, és nekimegyek? akkor majd mit mond?
2011. szept. 14. 13:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Én előbb-utóbb biztos neki mennék.. Ahogy mondod, ha már annyira tönkretesz, hogy nincs semmi veszíteni valód nem gondolja, hogy semmi nem tart vissza attól, hogy valóban az áldozatod legyen? Szerintem komolyan meg kéne rángatni.


Még egy ilyen általános iskolai emlékem van, ott is 14 év körüliek a szereplők. Egy elvetemült lány zaklatott egy srácot, erre a fiú anyja megvárta a lányt és a sarkon elkezdett vele ordibálni, meg rángatta.. a lánynak meg vörösödött a feje. Annak nem is tudom a részleteit, meg a végkimenetelét. De erősen gyanítom, hogy az ilyen embereknek egy hasonló élmény kell és leállítják magukat. Nem gondoltál rá, hogy négyszemközt elkapd és a falhoz állítsd?

2011. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!