Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom elviselni a megalázá...

Nem bírom elviselni a megalázást, a kegyetlenkedést, a lenézést, a lelki összetiprást, sem másnál, sem pedig, ha rajtam alkalmazzák. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

vannak olyan emberi szörnyetegek, olyan korlátolt, ostoba barmok, akik vagy egy dolog alapján, vagy szimplán csak első benyomásra elítélnek valakit, és egész egyszerűen féktelenül gyűlölik.

gyakran nincs konkrét okuk, legalábbis, ami velük szemben történt, egész egyszerűen gyűlölnek, és azt szeretnék, ha eltűnnék a föld színéről. bármit, amit én mondok, rossz, de ha azt valaki más mondja, jó. bármit, amit én csinálok, biztos rossz szándékú, valami aljas tett lakozik mögötte.

képzelegnek, feltételeznek, és ezeket a szörnyűségeket úgy mondják másoknak, mintha tény volna, és ezért engem mások is támadnak, hamis vádak és rágalmazásból kifolyólag...

ha pedig bizonyítanék, másoknak, és végül nekem hisznek, konkrétan az életemet fenyegetik, mert nem képesek maguk előtt sem beismerni, félreismertek...

és én ezt lassan nem bírom tovább, mert az őrület szélén állok a sok támadás miatt. mit tehetnék?


2011. szept. 14. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Ne törődj vele.

Nincs neked egy kiscsit üldözési mániád.Mindenkinek vannak olyan ismerősei, akár családtagjai akivel nem jön ki, de az ember ezekkel nem tartja a kapcsolatot és kész.

Ha te úgy érzed, hogy csak ilyenek vannak körülötted, akkor lehet, hogy benned is van a a hiba

2011. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

interneten nyomozgatnak utánam...

olyan megjegyzéseket tesznek rólam, ami közutálatot szül, már próbáltak megverni is emiatt...

ismerőseim mondják, hogy valami idegen írt rólam dolgokat...

már a rendőrséget is bevonták...

nincs itt üldözési mánia, sajnos...

2011. szept. 14. 12:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Jesszus.. nyilván nem akarsz konkrétumokat írni, de kíváncsi lennék ez miféle közeg. Valami politikai dolog? Én azokat se tartom sokra, akik rágalomnak hisznek, de el sem tudom képzelni hol lehet csordában ennyi ostoba ember, akik meg is akarnak verni, meg félnek beismerni, ha kezdik sejteni, hogy nem tettél semmit..
2011. szept. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
rémisztő, de nem. két tizenéves lány "játékának" indult, akik úgy gondolták, kiszúrhatnak velem, poénból, és hogy az én nyomoromon keresztül híresek lehessenek.
2011. szept. 14. 12:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna, hogy tizenévesen ilyen messzire tudnak elmenni. Valahogy magad mellé kéne állítani embereket, akik be tudnák fosatni a felbújtó libákat.

Lehet, hogy ez egy kicsit távoli példa, de rám olyan 12 éves koromban száltak az osztályom lány tagjai, és mikor ezt említettem a bátyámnak (aki akkor volt 14), ő mozgosította a haverját, aki elég nagy tekintély volt az egész iskolában, na ő egyszer szorongatta meg verbálisan a főkiscsajt, utána kuss lett.

2011. szept. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hidd el, én sem. én 19-20 vagyok, szóval nem a korosztályuk, ők 14-15 évesek, és így könnyen "pedofilozhatnak" engem. persze, az agyhalott apjuk elég nagy hatalommal rendelkezik, és el sem gondolkodik azon, hogy a lányaik vajon hazudnak-e...
2011. szept. 14. 12:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Te jó ég.. na, ha ilyen rágalmakkal dobálóznak és ifjabbak is ez tényleg kemény dió. Hogy kerültél ezekkel kapcsolatba? Ha nem vagytok egy helyen valahogy le kéne rázni őket, csak nem fognak a végtelenségig üldözni a hülyeségükkel.
2011. szept. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kikezdett velem az egyikük, és nem teljesen úgy alakultak a dolgok, ahogy gondolta, és innen jött szerintem az ötlet, hogy akkor felhasznál engem arra, hogy megnövelje hírnevét, bármi áron. na igen, de ha már konkrétan leköpnek az utcán, mert pedofil vagy, akkor mit lehet tenni?
2011. szept. 14. 13:10
 9/14 A kérdező kommentje:
de mondom, ismerőseim elérték, már mindenki csak így emleget, néz rám, elfordulnak tőlem az emberek... és volt egy kísérletem arra, hogy bebizonyítsam az egészet, és elég sokan újból tisztán látták a helyzetet - ez viszont nekik kínos volt, úgyhogy gyorsan "jégre" akartak tenni, fenyegetéssel, zsarolással, ez nem jött össze, úgyhogy jött a feljelentés.
2011. szept. 14. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:

Milyen kis primitív gyökér ez?! Attól lesz hírneve, hogy őt hajkurássza egy "pedofil"?

De én nem hiszem el, aki régről ismer téged, hogy hiheti el ezt a marhaságot? Nekem nincs olyan barátom, haverom, férfi ismerősöm, akire ha most valaki azt kiáltja, hogy pedofil, rögtön összevonom a szemöldököm és mélységesen megvetem. Ráadásul el tudom képzelni ezeket a "kislányokat", gondolom süt róla, hogy nem egy ma született bárány.. Szóval az oké, hogy az ő ismerősei, rokonai üldöznek, na de a sajátjaid?

2011. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!