Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz lehet oka a rengeteg...

A stressz lehet oka a rengeteg pattanásnak az arcon?

Figyelt kérdés

Eléggé labilis idegállapotú vagyok, meg a suli miatt nagyon sokat görcsölök mert nagyon sokat kell tanulnom. Nagyon keveset is alszom, nincs időm semmire...


Lehet ez az oka annak hogy hiába használok bármit, nem ér semmit a pattanások ellen?:S Amit a bőrgyógyász írt fel (Dalacin oldat) az sem ért semmit...


Szóval lehet ezeknek köze a pattanásokhoz?


Köszi előre, 15/F.


2011. szept. 15. 16:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Valamit a szorongás az rendszeres, minden kis dologtól nagyon tudok tartani vagy felhúzni magam rajta. A pattanások meg már több éve vannak...
2011. szept. 15. 16:10
 2/4 anonim ***** válasza:
A stressz szinte bárminek lehet az oka, majdnem minden betegség kockázati tényezői között fel van sorolva,
2011. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így vagyok vele sajnos.

ha kivagyok pihenve és nem idegeskedek akkor olyan szép a bőröm,hogy csak na.most viszont,hogy suli van pattanásos,miteszeres,nyúzott a bőröm.:(

18L

2011. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írass a házidokiddal Zyneritet, az nagyon valószínű, hogy hatni fog, akármi is az oka...a bőrgyógyászoktól még sosem kaptam vmit is érő készítményt, ezt egy ismerős ajánlotta és tényleg használ. Pattanások ellen(és stressz ellen is) jó az aktív szexuális élet ;D
2011. szept. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!