Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék csinálni? Csak...

Mit tudnék csinálni? Csak normális válaszokat.

Figyelt kérdés
Nos tudni kell rólam hogy csendes,visszahúzódó vagyok.Jelenleg tanfolyamra járok ahol nálam 20 meg 30 évvel idősebbek is járnak na meg persze vannak velem egyidősek is...róluk annyit h eleve ismerték egymást és egyszerűen nem tudok beférkőzni közéjük.A gond ott van h állandóan piszkálnak h hát nem is hallják a hangomat meg ilyenek.Azt nem mondom h nem bánt h ezt mondják de a lelkem mélyén viszont nagyon bánt ezért sokszor vagyok letörve h hát velem nincs senki.De mostanába próbálok bele-beleszólni a beszélgetésekbe de akkor meg átnéznek rajtam nem is szólnak hozzám,mondjuk nagyon beszélgetni se akarnak velem.Mit csináljak ez ellen?Mással is volt ilyen?21/L
2011. szept. 15. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelott egy javaslat. Gyakorolj a tukor elott. Beszelj. vedd fel magnora, hogy halld a hangodat. Altalaban az emberek annak a beszedet nem ertik, aki motyog. Nem tudom, mennyire vagy konyvmoly, mennyire mersz eloterbe kerulni. sajnos a tarsasagi eletnek van egy olyan hatranya, hogy ki kell harcolni. Van, akinek konnyen megy, mert erdekes tortenetei, mondanivaloja van, es van, akinek ez nehezkes. Allj ki magadert. hallasd a hangodat. Menj el karaoke-partikra. (baratokkal esetleg). Valtozz, legy meresz! Nem veszthetsz semmit, legfeljebb paran furan neznek rad eleinte. Nyilj ki....
2011. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne folyó beszélgetésbe akarj beleszólni, hanem kérdezz valamit, valakitől. Akár aznapi témát, időjárásosat, vagy a divattal kapcsolatosat. A napi anyaggal kapcsolatban tegyél fel kérdést a hozzáértő banyának. Azt boldog lesz, ha segíthet. Vagy keress, egy magadhoz hasonló visszahúzódó lányt.
2011. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,voltam leszek :) 22/F
2011. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel ellene semmit, biztosan.
2011. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!