Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Bagdy Emőke szakpszichológ...

Dr. Bagdy Emőke szakpszichológusról tudtok nekem linkelni olyan oldalakat, ahol a pályamunkájáról írnak?

Figyelt kérdés

Kiselőadást kell tartanom,de nem tudom hány oldalas legyen.

A googlen csak a wikipediás oldalt találtam,azt be is másoltam Word-be,de még túl rövid.Egyáltalán a pályamunkájáról mit lehetne írni?Ti mit írnátok a helyembe?Mindenhol csak egy konkrét problémáról írnak.Pl:boldogság,szeretet,párkapcsolat stb.

Légyszi segítsetek!!


2011. szept. 16. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

www.nyitottakademia.hu/eloado,20,Bagdy_Emőke+bagdy+emőke&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a


www.spiritmagister.hu/profdr-bagdy-emoke+bagdy+emőke+pályája&cd=5&hl=hu&ct=clnk&gl=hu&client=firefox-a

2011. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg rákereshetnél a wikin felsorolt könyveire és, hogy azok miről szólnak


Esetleg kiselőadásba lehetne valami rövidebb videót vagy videó-részletet is beletenni.


[link]


Írhatnál a szupervízióról...(arról is írt könyvet)

2011. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A videót nem tudom majd lejátszani,mert nincs projektor.Hány oldalas legyen?
2011. szept. 16. 16:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...nem mondtak semmit, hogy hány perc legyen vagy ilyesmi?


egy 5-10 perc szerintem bőven elég, ha 5 perc akkor tömören a lényeg, ha 10 akkor kicsit több 'mesével'

próbáld, ki hogy pl ha egy oldalnyit elmondasz az mennyi idő...

2011. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!