Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós tünetekkel kihez...

Depressziós tünetekkel kihez forduljak?

Figyelt kérdés

azt hiszem pszichiáterhez kéne, de nem tudom h pl. van-e Budapesten konkrét kórház, intézmény ahol tudnának fogadni? magánorvost sajnos nem tudnék megfizetni, úgyhogy az nem jöhet szóba. Esetleg tud valaki, tapasztalatok alapján jó szakembert ajánlani?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat


2011. szept. 18. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Pszichológushoz.

A pszichiáter legtöbbször gyógyszert ír fel.

Sokszor akkor is, ha nem is kellene.

Ha depressziós vagy, akkor annak lelki oka van, és nem az az első lépés, hogy teletömnek nyugtatóval, meg antidepresszánssal.

Súlyos depressziónál kell a gyógyszer, de a depresszió pszichoterápiával is kezelhető.

És nagyon hatékonyan.

Én gyógyszer ellenes vagyok.

Én is voltam depressziós, és nagyon súlyosan, de nem szedtem gyógyszert, csak pszichológushoz jártam, és kijöttem belőle.

2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Budapesten nagyon sok helyen, minden nagyobb rendelőben van Ideggondozó. A körzeti orvosod meg tudja mondani hol van, és beutalót is ő fog adni.
2011. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. szept. 19. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elsősorban magadhoz fordulj, és tudd meg, hogy miért vagy depressziós. Egy pszichológus is ezt teszi, kutat benned, fogja a kezed, amikor megismered magad...
2011. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!