Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Paranoid tuneteim vannak? (...

Paranoid tuneteim vannak? ( Reszletek lent. )

Figyelt kérdés

tegnapelott hajnali otkor arra ebredtem h valaki maszkal az erkelyemen es leseget be a szobaba. pont nyitva felejtettem az erkelyajtot. tobbszor visszatert, csak akkor mertem felugrani, rakiabalni es odarohanni h bezarjam az ajtot, mikor mar bedugta a fejet.

tegnap ejjel pont ugyanabban az idoben megint felriadtam iszonyatos panikban, levegot kapkodva, eros gyors szivveressel. nem tudom h almodtam, vagy halucinaltam-e, de ugy lattam, es hallottam, mintha megint valaki, valakik lennenek az erkelyemen. mivel zarva volt az ajto, kis batorsaggyujtes utna odamantem, h megnezzem valojaban mi van, es senki nem volt ott.

rettenetesen felek azota, napkozben tobbszor beugrik a kep ahogyan a hajnali latogatom bedugja a fejet az ajton, es ugyanazt a panikot erzem, mint amikor megtortent.

hogyan tudnam ezt szakember segitsege nelkul feldolgozni?


2011. okt. 3. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakember segítsége nélkül sehogy. Ehhez doki fog kelleni...
2011. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha csak álmodból felriadva volt ez, és nem tudtál mozogni, akkor alvásparalízised volt.

De az is stressztől fordul hat elő, így a legjobb ha szakembert keresel.

2011. okt. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
fel tudtam kelni, azzal nem volt gond. teljesen magamnal voltam, csak panikban. a semmitol panikoltam be...
2011. okt. 3. 20:49
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor fordulj szakemberhez.
2011. okt. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
kicsit elgondolkodtam, es az jutott eszembe, h lehet h az elsot is halucinaltam.
2011. okt. 4. 00:21
 6/14 A kérdező kommentje:
probalom magam fejben rendben tartani, de igy eleg nehez. nehez idosak ez az eletemben, lehet h a stressztol van tenyleg.
2011. okt. 4. 01:31
 7/14 anonim ***** válasza:

tényleg nagyon komoly. elsősorban nem feldolgozni segíteni kellene pszichiáter (és gyógyszerek is), hanem mert hallucinálsz, és az nem fasza.

én is láttam ilyesmi terrort, de varázsgombától, az úgy normális.

2011. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, ha van kedved jobban kivesézni a témát, küldj egy privátot, kérlek.
2011. okt. 4. 23:27
 9/14 A kérdező kommentje:

nekem most úgy tűnik, h skizofrénia gyanús vagyok, és ebből nekem az következik, h hipochonder is.

helytálló lehet a diagnózis?

2011. okt. 4. 23:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de ezt nem kivesézni kell, hanem orvoshoz kell menni vele, mert súlyos pszichiátriai, neurológiai és endokrin tünetekben fordulhatnak elő ilyenek...
2011. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!