Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideje alacsonyabb a...

Egy ideje alacsonyabb a vérnyomásom, ezáltal rosszabb a közérzetem is és akad némi problémám. Részletek lent?

Figyelt kérdés
Általában 106/67 pulzus 63,108/63 pulzus 61. 26 éves lány vagyok normál testalkatú. Nem tudom mennyire fontos, de fizikai munkát is végzek és ennek ellenére is és általában álmaimban mindig elájulok. Miért van az , hogy folyamatosan ezt álmodom? Talán annyira leesne éjjel a vérnyomásom, hogyha ébren lennék is elájulnék. Nem tudom. Hülyeséget írni nem akarok, csak tanácsot szeretnék kérni. Párom azt mondja menjek el orvoshoz, de egy időben tényleg sokat ájuldoztam valóban és annyi kivizsgáláson vettem részt, hogy nem szeretném még egyszer. Meg lehet hogy nincs is semmi jelentősége. Mit tanácsoltok?
2011. szept. 6. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hallgass a párodra.
2011. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy van összefüggés az álmaimban térő eszméletvesztésnek az alacsony vérnyomáshoz. Mert szerintem ez nekem nem igazán reális. Nem vészes, de ennél azért többnek kéne lennie.
2011. szept. 6. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Tornázz egy kicsit este. Lehet benne valami, hogy azért álmodod hogy elájulsz mert annyira lent van a vérnyomásod. nekem is alacsony sajnos (vagy ki tudja), de szerintem ez genetikai is nálam. Azért egy vérkép ekg a biztonság kedvéért nem ártana. Nálam volt olyan (gondolom a vérnyomásom miatt) hogy arra keltem fel hogy ébresztgetnem kell magam mert nem dobog a szívem :D Azt hogy ilyenkor mi van, azt nem tudom. Szerencsére nem rendszeres:) Sok sikert:)
2011. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik a hipotónia betegség, kardiológust keress fel.
2011. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!