Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Engedjem, vagy...

Mit tegyek? Engedjem, vagy fogjam vissza?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz időszakon megyek keresztül, de egy rövid időre megnyugodtam. (pár napra) ...de most megint elöntött a keserűség, minden pillanatban a sírás kerülget:/ Nem merem elengedni, mert attól tartok, hogy akkor nagyon kiborulok és megint csak visszaesnék. Egyébként haláleset történt, tehát nem valami kis dolog borított ki ennyire.


Mit csináljak... Ha elengedem, csak rosszabb lesz a helyzet, mert jobban el fogok keseredni. Valahogy próbáljam meg visszafogni?


Csak normális válaszokat szeretnék, nincs kedvem a komolytalansághoz most. Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 4. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

engedd, mert végig kell vinned a gyászfolyamatot

ha magadban tartod, akkor különböző betegségek fognak jelentkezni Nálad, mind a pszichés állapotod miatt üti fel a fejét

2011. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sírd ki magad. jobb lesz utánna
2011. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

van egy nagyon jó könyv is, ami a gyászfolyamatról ír, nekem sokat segített:

Verena Kast: Oldás és kötés

2011. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, akkor ülj le teljesen egyedül, nézd meg mondjuk a Bakancslistát v Száll a kakukk fészkére c filmet és add ki. Én így szoktam.
2011. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem. ...csak most attól tartok, hogy mégjobban ki fogok borulni, ha engedem. ...de beteg sem szeretnék lenni! Nem is tudtam, hogy ez lehet a következménye! Köszönöm a válaszodat!
2011. okt. 4. 19:00
 6/14 A kérdező kommentje:
1. válaszadónak szántam az előző kommentem.
2011. okt. 4. 19:00
 7/14 A kérdező kommentje:

2. válaszadónak:


Igen, lehet, hogy jobb lesz... Érzem, hogy jönni akar, csak "félek", hogy rosszabb lesz a helyzet, mert mégjobban el fogok keseredni. ...de ilyenkor úgyis erősebbek az érzelmek, szerintem nem fogom megúszni:/

2011. okt. 4. 19:02
 8/14 A kérdező kommentje:

3. válaszadónak:


Köszi!

2011. okt. 4. 19:03
 9/14 A kérdező kommentje:

4. válaszadónak:


Köszi, de sajnos film nélkül is menni fog szerintem... mert érzem, hogy jönni akar:/ Még nem láttam egyik filmet sem. ...csak hallottam, hogy a Bakancslista elég durva.

2011. okt. 4. 19:04
 10/14 anonim válasza:
Részvétem kitartás Hova valósi vagy ha szabad tudni ?
2011. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!