Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy válhatok férfivá?

Hogy válhatok férfivá?

Figyelt kérdés
A mai világban nincsenek igazi férfivá avatási rituálék. Kicsit elveszettnek érzem magam emiatt. 24 éves vagyok, jóképű, okos, stb. De mégsem érzem magam még igazán férfinak, nem volt meg az a váltás, ami kéne.
2011. okt. 11. 00:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Engem is ez érdekelne :P
2011. okt. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
06:38 ez közhelyes volt, bocsi.
2011. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
vetkőzz félmeztelenre,mezítlábra,és vagdosd be a bőröd zsilettel,sózd be, és menj éjszakai kirándulásra a Börzsönybe.
2011. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Anyukád nevelt, apa nélkül? Ők szoktak ilyet érezni - tudom én is ezzel küzdök, 33F
2011. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Szüleim nem váltak el, de apámmal kevés időt töltöttem. Főleg anyám foglalkozott velem, ő jött be a suliba, mikor 8 évesen megvertek, stb.
2011. okt. 17. 14:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez egyenes arányban van egymással - kevés idő apukával. Annyit tudok mondani neked, mint 10 évvel öregebb, hogy arra készülj fel, hogy ez egy csapásra nem fog megoldódni, sőt, tán soha sem. Nagyon rossz érzés, amikor erre emlékeztetik az embert, akár tudva, akárcsak akaratlanul.


tenni amúgy lehet ellene, és kell is. minden egyes eset, amikor felemeled a szavad ellen, akárcsak kicsit és eredmény nélkül, mind egy megerősítés.


Nem lehet mindenki "alfahím", keresd meg nekik is a gyengéjüket - (buták, felszínesek, túl okosok, mindent jobban tudnak, mégha nincs igazuk akkor is - ezt is visszájára lehet fordítani.

2011. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!