Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel csak én vagyok így, ti...

Ezzel csak én vagyok így, ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

kiragadnék helyzeteket:


Pl felhív az ism. mit csinálok merthogy ő most megy hazafele az állomásról és látott amint kocsival elmentem mellette, na erre mondtam az jó lassan hazaérsz, jó idő van. Erre ő be besértődött..az a tipikus: elvárta volna hogy felkináljam neki: ó hát én visszamegyek érted és hazaviszlek kocsival. De akkor mért nem kérte, "nem szaladnál velem haza"hm..


Vagy

adott a lánylt ... dobott egy sms-t: mius velem, meg hogy hát ő ott ázik xy helyen és ennyi. (Csak udvarolgattam neki semmi komoly nem volt köztünk,) aztán fel volt háborodva, be volt sértődve h én nem mentem el érte és hogy neki ott kellett áznia..: miért nem szaladtam el érte:) hát nem aranyos...:))

nehéz annyit mondani: nem szaladnál el értem?


Véleményem szerint, az ilyen dolgoktól, mikor valaki sosem kér tőled semmit, te meg ugrálsz körülötte, kinálgatod magad, ó hát én felkinálom hogy stb... kicsit sem vagy előrébb a lányoknál, sztem egy normális kapcsolatban, de legyen akár egy baráti kapcsolat, a felek tudnak egymástól normálisan nyiltan kérni, magyarán eltünnek az eféle játszmák. Ti hogy látjátok?


2011. okt. 13. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

általában az ilyesfajta kéréseket nem szokták nyíltan mondani, hanem csalk célozni rá..

az első esetben a célzás volt h ott látott engem elmenni autóval éa másike setben h ázik. mert a 2. esetben nyilván ha otthon lenne nem mondaná h ázik.

van aki a kéréseket direkt kimondja akkor is ha úgy látja h ezzel megbánt másokat mive a kérés az egyfajta követelés lenne, és van aki meg így kicsit "bújtatva" közli az óhaját.

nyilván azért nem kérünk mert félünk h megbántjuk a másikat. Pl nem mondod a másiknak h bűzlesz mint egy pumaketrec és különben is a fésűt se találtad meg reggel azonkívül lehet h érdemes lenne visszaadni az Orbit rágót hátha cserélik garanciában, mivel nem hat (a szájszag ellen) Hanem ezeket a dolgokat h ne bántsuk meg a másikat finomabban diszkrétebben közüljük.. Ki kevsébé ki nagyon finoman.

2011. okt. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők sosem beszélnek egyértelműen. Ezen kár is kiakadni, mert ez mindig így volt és mindig is így lesz.
2011. okt. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig akkor esik le, hogy ez célzás akart lenni, amikor utólag a szememre hánynak valamit egyesek. Sokan elvárják, hogy kitaláld a gondolataikat, nem is értem, hogy mi a jó ebben. Lehet, hogy csak félnek kérni, mert nem hiszik el magukról, hogy ilyesmit megérdemelnek.
2011. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a finom célzások embere, de szerintem is érthettél volna ezekből.
2011. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kac kac..van akinél értem, van akinél nem akarom érteni.
2011. okt. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!