Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már kivagyok agyilag. Mit...

Már kivagyok agyilag. Mit kezdjek most?

Figyelt kérdés
A kollégium ahol egy hónapja lakom utál engem, nem tudom miért. Semmit nem tettem amivel okot adtam volna ellenséges viselkedésre, mégis mindenki levegőnek néz mikor köszönök, vagy rám csapják ajtót ha megyek konyha fele, esetleg egy sértést kapok ("vörös f@szfej"). Óvodás korom óta atrocitás, és kiközösítés fogadott, csak mert vörös a hajam. Barátaim sosem voltak, mert senki se állt velem szóba. Ráadásul az elmúlt egy év alatt apai ágról minden rokonom meghalt (apámmal kezdve). Anyám is beteg, és már csak egy nagyon idős nagymamám van rajta kívül. Menjek orvoshoz? Már feladtam, hogy valaha lesz ember aki szóba áll velem, nem hogy család. (19/F)
2011. okt. 13. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy beszéld ki a problémáidat egy pszichológussal. Nem kell egyből orvoshoz, pszichiáterhez menni, ő csak gyógyszert ír fel és hazaküld. Neked most arra van szükséged, hogy kibeszéld magadból a rossz dolgokat, amit másnak nem tudsz elmondani. Hajrá! A kolis témáról meg annyit, hogy ha nem érzed ott jól magad akkor próbálj máshova átmenni, ha lehet. A másik verzió az, hogy valahogy mégis meg kell próbálnod közelíteni másokhoz, akiken látod hogy normálisak. Csak nehogy feladd itt a dolgokat :) Fel a fejjel és irány előre!
2011. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szokásom panaszkodni... és egész idáig csak előre mentem... de már belefáradtam, hogy sehova se jutok... épp ellenkezőleg... egyre csak hátrébb... lejjebb...
2011. okt. 14. 00:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Uhh... az emberek hülyék :( Sajnálom.
2011. okt. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Hidd el nem benned van a hiba! Tényleg szánalmasak azok az emberek akik a haja színe miatt kiközösítenek egy embert.Érsz annyit mint ők, ha nem többet!

Úgy látszik az emberi bunkóságnak nincs határa! Nincs egy jó barátod akinek úgy istenigazából ki tudnád önteni a lelkedet? Egy jó beszélgetés szerintem csodákra képes!

2011. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Nem szokásom panaszkodni..." Már ne is haragudj, de ez a kiírás a gyakorin is egyfajta panaszkodás. Ez nem baj, ezért (is) van ez a honlap. Kikéred mások véleményét, de nem akarod megfogadni, akkor nem kell kiírni inkább semmit.
2011. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugy értem, eddig sosem panaszkodtam... mindig csendbe türtem és próbáltam előre haladni... de már belefáradtam és most panaszkodom itt...
2011. okt. 14. 13:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Senkim sincs... se barát... se ismerős... ennyi ember nem tévedhet... biztos bennem van a hiba...
2011. okt. 14. 22:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem is keress fel egy szakembert, hátha tud segíteni. Őszintén kívánom hogy találd meg a nagyvilágot és önmagad!
2011. okt. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!