Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Álmomban beszélek és kiabálok...

Álmomban beszélek és kiabálok miért van ez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 08:24
 1/7 anonim válasza:
Mert nagyon aktívan pihensz és erős érzelmek, élmények dolgoznak a háttérben, vagy stressz...ez teljesen normális addig, amíg ez nem mindennapos, csak néha fordul elő...
2011. okt. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valami nagyon bánt téged szerintem
2011. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
érzelmileg
2011. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ez engem is érdekelne én is ugyanezt csinálom
2011. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja beszélek álmomban minden hülyeséget és mellé még kiabálok is... :(
2011. okt. 19. 07:47
 6/7 anonim válasza:
Én már gyerek korom óta beszélek álmomban és nem tudom, hogy mit tehetnék ellene, mert már nagyon idegesít, hogy más hallja amit beszélek.Állítólag ilyenkor könnyű az embert kifagatni...
2012. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szim44 válasza:
nemtoom velem is ez van és télleg a stressz miatt meg az érzelmek miatt van... prbáld kerülni a stresszes dolgokat...pl én mindennap (minden este, éjszaka) kiabálok ordíbálok...ezzel mindig mindenkit felébresztek (12éves vagyok)
2014. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!