Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol tudnék depressziós emberek...

Hol tudnék depressziós emberekkel beszélgetni?

Figyelt kérdés
Elég komoly depresszióm van. Enyhe szociális fóbia, és önbántalmazás is "jár" mellette. Nem egyszerű az életem... Járok pszichiáterhez, nem lehúzni akarom magamat még inkább a depresszív beszélgetésekkel, csak annyira jó lenne "sorstársakkal" beszélgetni ezekről. A pszichiáteren kívül mással nem tudok, de az nem ugyanaz.
2009. máj. 3. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezen az oldalon megismerkedhetsz hasonló sorsú emberekkel,akik szívesen beszélgetnének veled.
2009. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szia! velem ugyanez a helzet! msnre felvehetsz: samu1333@hotmail.com
2009. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felvettelek. :)
2009. máj. 3. 15:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos en is depresszios tunetekkel kuszkodom,es eleg keves barat van kozelemben,nagyon nehez!!!Engem oriasi trauma ert par evvel ezelott, amit a mai napig nem tudtam kiheverni,-feldolgozni,es raadasul minden nap kapom az elettol a pofonokat(harc a ferjemmel!).Sok sikert es kitartas neked!
2009. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezen a fórumon beszélgethetsz:

[link]

2009. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
menj ki az utcára!!! Szerintem 10-ből három tuti! És ezt nem cikizésképp mondom. Sajnos nagyon sok ember küzd ezzel a problémával.
2009. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itt :(:(
2013. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!