Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogy fogadná, hogy a...

Ki hogy fogadná, hogy a párjának időnként depressziós időszakai vannak és olyankor nem akar látni senkit, nem akar beszélgetni, egyáltalán élni sem akar?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz jár egy ideje, néha pár hét, néha pár hónap és elmúlik ez az időszak, de amúgy nagyon szereted és segíteni szeretnél neki, mert amúgy meg nagyon jó vele és házasságban gondolkodtok. Elsősorban a huszas-harmincasok véleménye érdekelne, nem a 14 éveseké.
2010. ápr. 25. 12:54
1 2
 1/17 anonim válasza:
Kitartanék, ha tényleg jó vele. Nem tudhatod, hogy egyszer neked nem-e lesz szükséged hasonlóra. Az élet végtelen számút kreálhat...
2010. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szereted akkor légy vele türelmes.30N
2010. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi okozza a depresszióját?
2010. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehetoleg segits neki mindenben,ha valoban fontos neked,proballd megnezni o hogy latja a vilagot,jarjatok egyutt sokat olyan helyekre ami ot valoban feldobja,lehet azert ilyen,mert nem talalja a sajat celjait,akkor szokott az ember igy letorni,vagy ha tul sok kudarc vagy veszteseg erzese van.Az a jobbik est ha beszel is rola,es a segitseget el is fogadja,van olyan aki azt sem fogadja el,es az mar nagyon rossz az emberre nezve,ki lehet hozni belole,segits abban hogy ne hogy gyogyszerekre raszokjon,hanem az nelkul is jol erezze magat a boreben(ha nem szed semmit az a legjobb,nem tudom hol tart ezzel)arra gondolok itt hogy proballjatok elerni hogy mindenfele serkento vagy barmi nelkul is jol erezze magat.Kicsi celok,kis lepesek,ki fog jonni belole.
2010. ápr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszi el, hogy szeretik és bármit csinál, nem elégedett magával. Több diploma, tök jó munkahely, most egy jó párkapcsolat és mindig azt mondja, hogy ezt a kapcsolatot sem érdemli meg és hogy őt nem lehet szeretni és úgyis vége lesz. Ilyenkor nagyon nehéz.
2010. ápr. 25. 13:21
 6/17 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen beszél magáról, pláne ilyenkor. Ha ilyen van, csak bezárkózik és nagyon sokat sír. Szedett gyógyszert, most csak gyógynövényest szed, de ez semmit nem ér.
2010. ápr. 25. 13:23
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy depressziós emberrel együtt élni (jelenleg épp ezt csinálom), olyan, mintha kínoznának, és minél jobban szereted az illetőt, annál rosszabb... De lehet, hogy csak én vagyok ilyen gyenge idegzetű. Mindenesetre jól gondold meg.
2010. ápr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elhagynátok emiatt, még ha szeretitek is? El lehet azt fogadni, hogy nem hiszi el magáról, hogy szerethető?
2010. ápr. 25. 13:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Mond neki azt ,hogy ha nem szeretnélek nem volnék veled. Van ,hogy néha cseszegetni kell az embert és vissza talál a normális útra, de ez az én szubjektív véleményem.
2010. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez naponta elhangzik, de ilyenkor teljesen feleslegesen. A cseszegetés nem segít:(
2010. ápr. 25. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!