Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Menekülök. De mi vagy ki elől?

Menekülök. De mi vagy ki elől?

Figyelt kérdés
Megfogalmazni is alig tudom...taszítom magamtól azokat, akik szeretetet mutatnának irántam...család...barátok. Valamiért egy olyan állapotba kerülök, hogy kellemetlenül érzem magam...oylan mintha lenne egy nagy páncélom, amit nem engedek senkinek sem áttörni, mert így biztonságban érzem magam, és én vagyok a "felsőbbrendű". Miért csinálom ezt? Ha valakinek kimutatom, hogy a szeretteim közé tartozik azt sem komlyan, csak vicc formájában...hogyan tudnék ezen változtatni?
2009. máj. 4. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Iratkozz be egy önismereti körbe! Olyan drámásba!

Olvasd az Enneagramm bölcsessége c. könyvet!

2009. máj. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok veled.

Én a párkapcsolatokban nem vagyok képes ugyanerre.

És fogalmam sincs, hogy miért.

Félsz közel engedni magadhoz az embereket mert nem bízol meg bennük. Legyél kicsit nyitottabb és akik szeretnek önzetlenül, mint pl.: a családod 100% akkor azokban illene bízni és viszontszeretni!

A barátokkal kapcs. csak azt tudom mondani, hogy még nem találtál magadnak olyan barátot aki igaz barátod lenne és megbíznál benne és úgy érezd hogy neki önzetlenül elmondhatod a problémáidat!

Fontos a szeretet az életben! A szeretet az élet alapja!

Legyél nyitottabb és ne félj, csak élj!:)

2009. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!