Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Menekülök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Menekülök a szerelem elől, eltaszítom magamtól. (? )

Figyelt kérdés
Amikor nagyon jó kapcsolatba kerülök egy fiúval, aki egyébként tetszik is, egyből elkezdek gondolkozni, hogy miért nem lenne jó ötlet beleszeretni. Így végül egy idő után mindig meggyőzöm magamat. Az is igaz, hogy ha az eszemmel végig gondolom tényleg nem jó ötlet osztálytárssal járni. Viszont még nem is járunk ott. Még csak gondolatban sem... Én pedig már csapongok. Az érzelmek, és a gondolatok keverednek bennem. Mit tegyek? Létezne, hogy annyira tartok a kapcsolattól, hogy egyből kiszorítom a szerelmet is, mert a fejemben már összekapcsoltam a kettőt? Tudom, fiatal vagyok. Valaki volt már így? 15/L
2011. okt. 13. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak logikus vagy, ami nem baj. sőt...
2011. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt és még most is így vagyok (24/F). Így nem tudok neked segíteni.
2011. okt. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy logikus. Lehet, hogy az a baj, hogy nekem sok időbe telik beleszeretni valakibe, és hiába tetszek neki, nem vár rám annyit? Bonyolult vagyok. Úgy sem tudok beleszeretni valakibe, hogy ott van a sarkamban. Kell néha a rágódás, az agyalás. Szeretem ha nincsenek állandóan a hátsómban. Eddig csak egyszer voltam szerelmes, viszonzatlanul, és egyszer jártam egy barátommal, viszont a probléma az volt, hogy sajnálatból szerettem meg, és nem szerelemmel. Hamar ki is derült. Lehet, hogy ezért nem szeretnék párkapcsolatot. Túl nagy az elkötelezettség, és nem bírnám ki, hogy annyit legyünk együtt, hogy ne is legyen időm hiányolni... Nem vagyok könnyű eset. :)
2011. okt. 13. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgyan így vagyok, sé voltam annyi idősen is mint te. Aztán 16 évesen rájöttem, hogy nekem nem kell kapcsolat semmi esetre sem, mert tökéletes nekem ilyen fiatalon a szabadság és nem akarom elengedni. Aztán egyből össze is futottam egy fiúval, aki azóta a barátom. És én szerelmes vagyok belé, de kimondani mégis rettenetesen nehéz. Nem neki, másoknak. Magamnak. Mert ezalatt az egy év alatt én szenvedtem. imádok vele lenni, senki mást nem akarok, de félek, hogy ő már másképp gondolja. Mióta szerelmes avgyok sebezhetővé váltam. Gyengének és elhagyatottnak érzem magam. Az erős, szilárd önmagamat egy mosollyal ledöntötte, és azóta csak mellette érzem magam egésznek. Erre mondják, hogy a szerelem tönkretesz? Nos, engem teljesen gallyra vágott. Néha azt kívánom, bárcsak meg sem történt volna, mert annyira rettegek, hogy egyszer csak nem lesz nekem, és akkor itt maradok. De mi maradok ha csak vele lehetek egész ?

Ha rám hallgatsz, addig nem kezdesz kapcsolatot amíg magadat meg nem érted. Mert ha te sem érted magad, nem várhatod el mástól, hogy megértsen. És akkor úgy jársz mint én.

Imádom, ő a mindenem, semmiért sem adnám oda, nem kívánom, hogy bárcsak visszacsinálhatnám, azok a gyengébb pillanatok. Erős leszek és végig csinálom. És reménykedem, hogy örökké tarthat majd. Ha tudnám, hogy nem csalódom, nem félnék ennyire. Így viszont megőrülök. Annyira félek, hogy nem leszek számára fontos...

L/17

2011. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Drukkolok neked, bár valószínűleg felesleges. Ha veled van, azt jelenti, hogy veled akar lenni. Próbálj meg nem aggódni ennyit, nehogy baj legyen később. Igen, lehet, hogy én is ettől félek. A sebezhetőségtől. Na meg leginkább a pletykáktól, attól hogy az osztályban főtémák legyünk, tippelgessenek, hogy ki szakít majd előbb, és kivesézzék a kapcsolatunkat. (ezt már tapasztaltam/láttam) Na meg nekem olyan ember kell, aki képes várni rám, akár hónapokat, fél évet... Nem örülök, hogy így érzed magadat, az viszont kicsit megnyugtató, hogy más is volt/van így. :)
2011. okt. 13. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is szorítok neked, idővel úgy is minden elrendeződik=) Az egyetlen amit mondanék, és ezt te is érzed: Házi nyúlra sose lőj. Nem hiszem, hogy jó vég lesz ha az osztályodból választasz társat. Képzeld el, hogy már egy éve együtt vagytok, és minden áldott nap látod. El sem tudsz tőle szabadulni. Kicsit összekaptok, és még a suliban sem tudod elfelejteni, mert ott lesz. Nem jó dolog.

És tudom, hogy nagyon rossz, ha tudnád mennyiszer lettem reménytelenül szerelmes első látásra, akár évekig is. És hányszor tetszett meg egy-egy osztálytársam =)). Átéltem én is ezt, tényleg nem egyszerű helyzet, és egyáltalán nem kellemes.

Remélem, hogy úgy döntesz, hogy az a lehető legjobb lesz számodra=) Sok szerencsét =)

L/17

2011. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy idő után a fiú lehet hogy feladja, és akkor ő fogja rosszul érezni magát minden nap amikor lát az iskolában. Egyébként teljesen megértem a helyzetedet és remélem hogy minden elfog rendeződni. :)
2011. okt. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!