Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég gyakori harmenés mitöl...

Elég gyakori harmenés mitöl lehet?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn megy a hasam,de általában akkor ha mennem kell egy szokatlan helyre!Tehát ha barátokhoz vagy más ismert helyre megyek ez nincs,de hivatalos hely,bolt,állásinterjú stb mindig előjön!Egyebek felett semmi kajára nem vagyok érzékeny!Lehet hogy bebeszélem,tehát mentális oka van?Vagy szimplán ennyire stresszes vagyok?Ha igen,hogy tudom ezt megszüntetni?köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 27. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Harmenés? Az milyen?
2011. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudod olyan mikor a telefonon eggyel kevesebbszer nyomod meg a 7es gombot......
2011. okt. 27. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

:D :D :D :D :D :D :D

bocs az offért, mekkora visszaszólás :D :D :D

2011. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el vele orvoshoz, én is így vagyok vele, csak nálam egy kis különbség van: tejcukor érzékeny vagyok (diétámat tartom) és akár hova kell mennem megy a hasam, itthon is...már fél éve... :( Mondtam én is a dokinak, hogy ha mennem kell vhova, akkor jobban megy a hasam, meg akkor is ha ideges vagyok. Egy csomó betegség felmerült már, így az IBS is...de mindet ki lehetett zárni...most lisztérzékeny gyanús vagyok, ami sztem simán lehetséges, mert úgy tudom, hogy a két betegség gyakran van együtt jelen. Ezzel azt akartam kifejezni, hogy nem biztos, hogy mentális oka van. Menj el a háziorvoshoz, ő majd valószínűleg tovább küld a gasztora.Jobb, ha kivizsgálnak azért. Egyébként a hasmenés tüneti kezelésére egész jó gyógyszerek vannak, csomó vény nélkül kapható...Nekem a reasec vált be (vény köteles), ha beveszem akkor nem megy a hasam, de persze ez nem végleges megoldás.
2011. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antimod ***** válasza:
Nézd, ha ok-okozatilag kapcsolható eseményekhez, pl. idegen helyre való menés, akkor valószínű a mentális ok. Nálam a hirtelen stressz váltja ki, már mehetek is a WC-re. Valószínű nálad valami szorongás vagy fóbia váltja ki, ahogy nálam is.
2011. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!