Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakori rosszkedv, idegroham....

Gyakori rosszkedv, idegroham. Múlt miatt? HELP

Figyelt kérdés

Segítséééég:(!

Kb 6éves voltam mikor elváltak a szüleim.. Előtte mindig veszekedtek, verekedtek(pár évig és mai napig is van, hogy ordítanak egymással vagy esetleg már majdnem verekedés lehetne belőle)és ezt mind láttam mint 4-5éves..elég rossz volt azóta is rossz visszagondolni rá. Azóta mennek a szidások anyum apum ellen, apum anyum ellen..anyával élek most vagyok lassan 18 éves anya is sokszor rosszkedvű ahogy apa megkeserítette az életét..nagyon sokat vagyok rosszkedvű, apa szinte semmit nem segít nekünk mindig valamit hazudik ha probléma van amit nem tudunk megoldani.. Beleuntam ebbe az egészbe régóta visszahúzodó vagyok és bármilyen kis apróság ha leüvölt anyum kiborulok és ha valamit nem csinálok magammal szét akarok robbani pl..beleverek a falba stb..és nem tudom ezeket kezelni már szedtem MagneB6-ot de nem vettem észre semmi változást. De erről beszéltem anyummal, hogy milyen rossz ez az egész hogy nincs család se..és mi gyakran veszekedünk és nagyon sokszor ok nélkül sírok és rosszkedvű vagyok ami szerintem nem normális még egy majdnem 18éves lánynak..:( de erre annyit mond, hogy jaj a régiek miatt nem lehet..szerintem igenis lehet mert mindig ezek járnak a fejembe és valamiért ez az egész kialakult bennem..De nem merem elmondani neki ezeket a rohamaim de sokszor levegőt se kapok és inkább elvonulok olyan helyre ahol nem hallja, hogy fulladásig zokogok. És gondolom írná valaki, hogy ha van párom az változtathat. Van párom 2éve jobban is vagyok ha beszélek vele erről de nem nagyon segít csak egy időre..=| De most mit tegyek így nem bírom már borzasztó rossz. Normális válaszokat kérek ha lehet. Esetleg a pszichológus segítene de az nagyon drága nem?:S


2011. okt. 5. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a házidokihoz, ad beutalót a megfelelő szakrendelésre, akkor sztk-ra megy.
2011. okt. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos én nagyon hasonlókat éltem át, csak jóval durvább formában. Most 27 vagyok, és nem múlik a fájdalom, pedig már rég vége a kiváltó eseményeknek. Most döntöttem el, hogy orvosi segítséget kérek, mert a pánik rohamaim nem, hogy javulnának, hanem rosszabbodnak. Nem vagyunk egyformák, de mostani fejjel, már sokkal hamarabb kértem volna segítséget!


Remélem javul a helyzeted, és sok szerencsét! ;)

2011. okt. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) Majd lehet az lesz de kicsit félek ettől. Neked is sok szerencsét:)
2011. okt. 6. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mehetsz pszichiáterhez, pszichológushoz is, segíthetnek feldolgozni a rossz emlékeket.De leghatékonyabban Te magad tudnád lezárni a múltat, méghozzá úgy, hogy tudatosa próbálsz helyette a jelenre és jövő beli terveidre koncentrálni.A többit meg majd az idő megoldja.

A szüleidnek pedig ne hagyd, hogy eszközként használjanak egymás ellen.Mondd meg nekik, hogy ebben nem vagy hajlandó részt venni, veszekedjenek négyszem közt, valahol a prérin.

Ha érzed, hogy rosszul vagy a rossz emlékek miatt, akkor mondogasd magadnak, hogy vége,az az idő elmúlt,már nincs baj.Egy idő után jobb lesz, majd meglátod.

2011. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van kedved mehetsz kineziológushoz is, vagy családállításra, A régről eredő negatív érzéseken segíthetnek.
2011. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!