Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám megvizsgáltatni...

Hogyan tudnám megvizsgáltatni a homloklebenyemet?

Figyelt kérdés
Még régebben mondták nekem másik fórumon, hogy baj lehet vele (bár én nem tudok róla hogy megsérült volna, nem ért baleset, nem drogozom, stb.), azért vagyok olyan amilyen. Csak kíváncsi lennék rá. Beutalót kellene kérnem háziorvostól?

2011. nov. 1. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

miért milyen vagy? csak viccből mondták nem?

amugy persze hogy kell beutaló viszont ok nélkül nem fognak adni ct vagy mr vizsgálat van!az mr pontosabb de ne akarj oda befeküdni!

2011. nov. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is a homloklebenyem miatt vagyok dilis, nem feltétlenül hülyeség. Nem tudom, hogy az MR vizsgálatra adhat-e beutalót a háziorvos, szerintem ez neurológia, majd onnan küldenek CT-re vagy MR-re.
2011. nov. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A háziorvos nem kérésre ad beutalót sehova, illetve bárhová! Neki meg kell győződnie arról, hogy neked valóban szükséges e szakorvosi vizsgálat. "Homloklebeny vizsgálat"-nak a kérése eléggé egyértelműsíti, hogy hova kell küldeni a pácienst Szerintem ezzel a kéréssel nyugodtan forduljál a helyi sztk portásához. Az ilyen kéréseket ő hivatott teljesíteni.
2011. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A háziorvos barátunk tehát ha megkérem biztos ad, de épp ez az hogy nem akarok hosszasan magyarázkodni senkinek hogy miért kell. Szóval akkor tud ő adni, ugye? Amúgy nem, nem viccből mondták. Személyiség "problémák", nekem nem az mert én jól érzem magam, tehát tényleg puszta kíváncsiság.
2011. nov. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!