Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a vélemények az Asentra...

Mik a vélemények az Asentra antidepresszánsról? GAD-os vagyok, ma írta fel az orvos. Mi várható az első 2-3 héten? Nekem a doki azt monta semmi, de olvastam, hogy az antidepik ilyenkor súlyosbíthatnak a szorongáson.18/L

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 18:47
 1/4 anonim válasza:
Minden AD tájékoztatójára rá van ez írva, de valóban nem mindegyik súlyosbítja a szorongásos tüneteket (saját tapasztalatom is van erről). Azonban, ha úgy érzed, akkor menj vissza és kérj szorongásoldót mellé, amit csak addig szedj, amíg az AD valóban nem kezd el hatni (kb. 10-14 nap). Utána nem lesz szükséged szorongásoldóra, mert akkor már az AD is kifejt szorongásoldó hatást. Az is lehet, a doktorod azt szeretné, ha most egy ideig tűrnéd a szorongást, minthogy rászokj vmi ilyesmire, mert sokkal nehezebb leszokni, mint rászokni a szorongáscsökkentőkre.
2011. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is zeretnék szedni :) ... am ezt mondtam is neki, igazából amíg lehet húzom homoepátiás szerekkel, bár a múltkor muszáj volt 4 napig xanaxot szednem esténként, mert már nagyon kész voltam :(. Álmosító hatása nem lesz vagy hansonlók? Csak azért érdekelne mert tanulok, és nem jönne most a legjobban, mondjuk mostanság nem vagyok a legkipihentebb szóval lehet, hogy mindegy :).
2011. nov. 8. 17:59
 3/4 anonim válasza:

Lehet, hogy az első néhány napban álmosít, akkor esetleg szedd be este, és legalább segít aludni.

Remélem, hamarosan rendbe jössz!:)

2011. nov. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) ... amúgy estére írta fel nekem, azt mondta az első két szemet törjem ketté és úgy vegyem be, majd a többit egészben ... lassan lehet, hogy elkezdem szedni :).
2011. nov. 10. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!