Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mivel tudok javítani a közérze...

Mivel tudok javítani a közérzetemen?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon ki vagyok. Nem tudom miért,de egyszerüen szétvet az ideg.Mindenen felhúzom magam,a kislányommal is türelmetlen vagyok,nincs kedvem semmihez. Néha üvölteni tudnék a méregtől.

Tudtok ajánlani valami jól bevált teát vagy gyógyszert,mert ez már nem normális.


2009. máj. 6. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
magnézium a legjobb, én magnézium pezsgőtabit szoktam inni, vagy veszel a gyógyszertárba B1 vitamint, az is jó...
2009. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugtató gyógynövények:kamilla levendula citromfű komló.az utolsó kettőt teaként,az elsőket fürdővízbe aromaterápiaként használ,a kamitta teának is jó
2009. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Talán különösnek találod a tanácsomat: minden reggel csinálj egy bukfencet az ágyadon, vagy valami puha helyen. Felfrissül a vérkeringésed, és jó kedved lesz tőle. Azonnal hat, és egy pillanat az egész. Nekem bejött :)) (40 éves vagyok)

Egy próbát megér, utána meglátod, hogy neked is beválik-e.

De ha már gyógyszer, akkor esetleg a Magne B6-ot tudom mondani.

Minden jót, és sok vidámságot kívánok!

2009. máj. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Biz Isten a bukfencet is ki fogom próbálni! :D És ha napközben jön rám az idegesség akkor is bukfencezzek egyet? Akkor is hatásos v csak reggel? Tényleg kipróbálom!
2009. máj. 6. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:

Remotiv Extra

Sedatif pc

2009. máj. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hova tabletta is jó, növényi enyhe nyugtató.lehet, hogy napközben inkább ilyesmit kell. De reggel és este csak a bukfences kommentelőt tudom megerősíteni!!! nekem a futás is sokat segített, esténként, zenére. És... nem tudom... ha van kislányod, akkor párod is lehet, had ne írjam még, mi jó ez ellen :-D de tényleg nem indiszkréció, feszített munkatempójú tervezőművész majdnem házas pályakezdő nőként írom :-D
2009. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz ötlet! :D De sajna nincs párom! :(
2009. máj. 14. 22:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor azt hiszem, megtaláltuk a probléma gyökerét :))

Remélem, lesz párod, és minden helyrejön! Minden jót!

2009. máj. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod,lehet hogy tényleg ez a probléma gyökere. Látod,erre nem is gondoltam,pedig néha az orrunk elött van a megoldás és mégsem vesszük észre.
2009. máj. 16. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!