Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert van az, hogyha van...

Miert van az, hogyha van valamilyen film vagy barmi, ahol latom, hogy szenvednek, akkor ugyanott erzek fajdalmat, ahol ok is?

Figyelt kérdés
tulzott empatia, vagy mi lehet?
2011. nov. 18. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen valószinű,hogy a beleérzőképességed sokkal jobban müködik mint másoknak és ez már szinte fájdalmat is okoz neked.Én is hasonló vagyok szokták is mondani azt nekem hogy néha nem ártana ha fakir lennék mert ez sem jó igy.Az arany közép ut kellene neked is föleg ha te sem kapsz viszonzást a külvilágtól.
2011. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, mások érzéseit is érezzük. Csak a pszichopaták nem.:)

Láttad a Szegény Dzsoni és Árnikát? Emlékszel a 12 testvérre belőle?:)

2011. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem lattam, de tapasztalat, hogy masok nem ilyenek. es nincs testverem, egy film kapcsan jott ez szoba
2011. nov. 18. 19:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt tapasztalod, hogy mások nem így működnek?...:-o

Akkor nagyon autistákat fogtál ki! Részvétem!!!!


Szerintem egy tarsasagban mondd azt, hogy a lábadra esett a vasaló. Azt fogod látni, hogy felkiáltanak: Hhhhh-Jjjjjuuujjjj!!!.. És közben olyan torz arcot vágnak, és sokáig ugy maradnak, mint akiknek szintén ráesett a lábukra a vasaló. Tehát mások is ilyenek. Szerintem aki nem, az érzelmi fogyatékos. Lehet, hogy ez a vasalós teszt egy jó EQ-teszt is egyben.:) Minél jobban átéli valaki, annál magasabb az EQ-ja.


A Szegény Dzsoni és Árnikában van egy jelenet, amikor Dzsoni és Árnika találkoznak 12 testvérrel, akik mind érzik ugyanazt, amit bármelyik testvérük.:)

2011. nov. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!