Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió vagy több?

Depresszió vagy több?

Figyelt kérdés
2 éve tablettát szedek járok dokihoz de nem igazán segít a szorongás meg van társasági ember se tudok lenni mert nem jó embernek tartom e véget magamat! ez által mentális problémám lett a depresszió kapcsolatokat sem tudok felépíteni mert ha lehet egyedül vagyok csak közben a magány kiüt rajtam.szinte mindent rossz irányból látok döntéseim se mindig jók....aki hasonló helyzetben van azok véleményét kérem köszi!
2011. nov. 19. 10:19
 1/2 anonim válasza:

Velem is ez a probléma,nagyon zárkózott vagyok és mindig szorongok ha társaságba kerülök.

Először is beszélgess olyan emberekkel,akik hasonló problémákkal küzdenek.

Én pár hónapja próbálok megnyílni és félig meddig sikerül...

Szerezz barátokat,menj ki kissebb társasággal,majd egyre nagyobbal.Lassacskán hozzászoksz.

Remélem,sikerülni fog.

2011. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Hány éves vagy? Férfi vagy nő? Mintha csak magamat olvastam volna, sajnos egy az egyben ugyanezzel a problémával küzdök. Barátokat, ismerősöket ha akarnék se nagyon tudnék szerezni a szorongásom miatt, sokszor úgy érzem, meg sem érdemlem, és egyébként se gondolom úgy, hogy bárki is szívesen lenne a társaságomban. Pedig biztos nem így van, de egyszerűen nem tudom átállítani az agyamat. Ezért sok mindent elszúrtam, kihagytam és most nem nagyon látok kiutat ebből a helyzetből.
2011. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!