Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agorafóbia miatt diliház?

Agorafóbia miatt diliház?

Figyelt kérdés

Ma közölte a pszichiáterem, hogy mivel nem működök vele együtt, szerinte, ezért ha gondolom, beutal pszichiátriára. Kicsit túlzás azért, mert nem járok el otthonról, nem?

azzal indokolta, hogy hozzá nem járhatok be kétnaponta, hogy nézze, hogy hat rám egy adott gyógyszer, ott meg ezt figyelnék. De mért csak a gyógyszer? :P


2011. nov. 25. 13:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
"A pszichiátria, kedves, nem diliház. " akkor mi? :)
2011. nov. 26. 14:28
 12/19 anonim ***** válasza:

Értem... Hát azt még én sem tudom, hogy lehetne nagyobb inspirációt szerezni a cél felé..

Én nem mindig tudtam suliba sem egedül járni..Volt mikor magántanuló is voltam többször..

Én főleg ősszel szoktam újra rosszul lenni..

2011. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, igen, a pszichiátria tényleg nem diliház, jól írta valaki. A "diliházba" elmebeteg emberek járnak, akikkel már nem igazán lehet mit kezdeni, nem pedig depressziós, pánikbeteg vagy egyéb személyiségzavarokkal küzdő emberek.
2011. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen értem, akkor az a pszichiátria miben más, ahova a köz/önveszélyes emberek kerülnek, mint ahova pl. én kerülnék? egyáltalán milyen egy pszichiátriai osztály? meséljetek! :)
2011. nov. 27. 11:44
 15/19 anonim ***** válasza:
Jajj, értsd meg kérlek, hogy nem ugyanoda kerülsz, ahol a "dilisek" vannak! Külön osztályon kezelik a különböző mentális betegeket. Szóval te nem egy osztályon lennél velük. Szerintem inkább azzal foglalkozz, hogy mindent megtegyél magad érdekében, és ehhez bizonyos dolgokat vállalnod kell. Ha nem kórházba menni, (bár ott csak max. 2 hétig kéne bent lenned, hogy beállítsanak jó gyógyszert) akkor járj valamiféle terápiára. Én utóbbit fogom tenni egyébként, bár nem tudom, a te állapotod milyen fokú.
2011. nov. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja, és valakinek kell gyógyszer, valakinek nem... Ez pont attól függ, milyen súlyos az állapot. Valakinek elég csak terápia.. Valakinek emellett gyógyszer is kell.. Szinén valakinek meg csak gyógyszeres kezelés..
2011. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
jó ezt értem, de mért kell kórházba menni a gyógyszer beállítása miatt? eddig is szedtem, anélkül, hogy kórházba küldtek volna...
2011. nov. 27. 18:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy a doki úgy látja, hogy neked most az lenne a legjobb.. De ha esetleg lenne otthon veled valaki, aki ügyelne rád, akkor szerintem nem kellene feltétlen kórházba feküdnöd és úgy is hozzászokhatnál a gyógyszeredhez.
2011. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

milyen gyógyszert szedsz négy éve ?


egy agorafóbiából gyógyult beteg...

2012. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!