Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A csoki miatt lehet?

A csoki miatt lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap arra készültem hogy öngyilkos leszek ( már több hónapja tervezgettem, és mindent el rendeztem magam körül ) ezért utoljára megettem egy tábla csokit. És utána valamiért olyan jó kedvem lett hogy azt nem tudom elmondani. Nem gondoltam a problémákra, arra hogy milyen keserű az életem és egyszerűen jól éreztem magam. És ez még ma is tart. Az iskolában utoljára talán 5 éve voltam ilyen felszabadult, egyáltalán nem szorongtam és úgy éreztem mintha mindenkivel pozitív lenne a kapcsolatom. Elötte mindig azon filóztam hogy mit gondolhatnak rólam, meg hogy milyen csúnya vagyok és ezért az emberek szemébe se mertem nézni. Ma viszont mintha kicseréltek volna! Történt már valakivel valami hasonló? 18/F
2011. dec. 7. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, a csokiban boldogsághormon van. :-))) Tarts otthon mindig, ha ilyen rossz gondolataid vannak.
2011. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"A csoki hatására megváltozik a szervezetben a zsír és a szénhidrát aránya, ami befolyásolja a boldogsághormonok termelését. Ez a hormon felel a boldogságért és az ellazulásért, ám a hosszan tartó stressz során jelentősen csökkenhet a szintje."
2011. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!