Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden barátommal töltött...

Minden barátommal töltött hétvége után enervált és érdektelen leszek. Miért lehet ez és mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Általában pénteket és a szombatot töltjük együtt, és szombat délutánonként szinte kifordulok magamból; nem tudok koncentrálni semmire, égnek a szemeim, gyenge leszek és csak arra tudok gondolni, hogy aludnom kell. Teljesen mi9ndegy, hogy hány órát aludtam előtte, esetenként a 11 is előfordult, délután akkor is fordul a kocka. Gyakran érzem azt, hogy nem tudom beleélni magam semmilyen tevékenységbe, amikkel az utolsó órákban foglalkozunk, mert tudom, hogy csak max. 2-3 óra és mehet(ek) haza. Olyankor már motoszkál bennem, hogy másnap jön a dögunalmas vasárnap, neki kell feküdnöm a tananyagnak, és csak a szokásos vasárnapi rutin vár - tulajdonképpen minden semmiség feljön bennem, amin "lehet aggódni". Frusztrál, hogy mindig így kell elbúcsúznunk. Semminemű érzelmet nem tudok olyankor kifejezni, még a nemtetszéseket sem. Mit tegyek, hogy el tudjam engedni magam szombatonként is?
2011. dec. 13. 18:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy ilyesmit máskor nem tapasztaltam még, csakis azokon a napokon, amikor véget ér a hétvégém barátommal töltött része.
2011. dec. 13. 18:29
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látszik energia vámpír a barátod.
2011. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
És melléjön egy jó kis ürességérzet, ugye? De nem mintha belül volna üres minden, hanem kívül is. Ismerem én ezt. Nem akarlak ijesztgetni, de mostanában ugye mindig van egy heted arra, hogy regenerálódj, képzeld el, mi lesz, ha gyakrabban találkoztok, netán összeköltöztök. Nincs energiacsere köztetek.
2011. dec. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló, az kemény... erre nem is akartam gondolni.

Így van, második hozzászóló! Ritka nagy űr tátong olyankor bennem és körülöttem is. Viszont hogy érted azt, hogy nincs köztünk energiacsere? Mi arra a gyógymód?

2011. dec. 13. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"erre nem is akartam gondolni. "


Ne is gondolj rá, mert az "energiavámpír" csak egy metafora.

2011. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha két ember közt megfelelő az energiaáramlás akkor mindketten jól érzik magukat. Ez a szexuális energiákra fokozottan igaz. Amíg csak egyikük kap és a másiknak nem tud adni, vagy a másik nem tudja befogadni attól lehetnek ilyen érzései. Egyik boldog lesz, energikus, a másik kifosztott és üres. És ehhez elég akár egyetlen alkalom, ami ha megismétlődik hasonló körülmények közt az érzések mindig előjönnek és szépen rögződnek. Próbáljatok kihagyni egy hétvégi találkozást, vagy változtassatok valamit a megszokott koreográfián, mert ez így neked nem megfelelő. Kellene lennie benned valami jónak a várása, mert ha már előre felkészülsz az "enervált és érdektelen" érzésekre azok meglepő pontossággal meg is fognak jelenni.Furcsa teremtmény és teremtő a gondolat. Meg-megtréfálja az embert. Még jó, hogy irányítható. Tudatosan.
2011. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2011. dec. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!