Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hogy töltötte eddig a...

Ki hogy töltötte eddig a karácsonyt? Van akinek nem jelent túl sokat ez az ünnep?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 00:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az ünnep mindenkinek sokat jelent.(persze valamilyen szinten)
2011. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy, mint minden más napomat, amikor nincs munka. Azt leszámítva, hogy pár órát voltam az unokahúgommal, neki még tényleg jelent valamit ez az ünnep.
2011. dec. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

elvileg ez egy vallási ünnep, nehezemre esik elképzelni, hogy az emberek 99,9%-a, akik ünneplik a karácsonyt, mind vallásos emberek. egyébként meg pl. én most qvára magányos vagyok úgy általában, így unalmas és érdektelen vagyok a téma iránt...persze kaptam egy 150ezres ajándékot, aminek nagyon örülök, de érzelmileg sehogysem hat rám az ünnep egy ideje. tudom mi a megoldás és igyekszem, hogy a következő már jobblegyen.


esetleg vki hasonló cipőben?

2011. dec. 25. 00:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyedül töltöttem,borzalmas, szomorú..Senkinek sem kívánom...
2011. dec. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
azért volt szomorú, mert egyedül voltál/vagy?
2011. dec. 25. 00:50
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól éreztem magam a szülőkkel.Annyit nevettünk,hogy még most is fáj az oldalam.Mindig is mondtam hogy anyám és a mostohaapám lököttek(a jó értelemben) de annyit hülyültünk,annyit röhögtünk,hogy már sajnálom hogy vége lett a napnak..Csak azért nem vagyok elkenődve,mert a szüleim alapjáratban ilyenek..

19/F

2011. dec. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem szeretem a karácsonyt. Bár a szüleim ilyenkor jobban figyelnek rám meg kedvesebbek (kár, hogy csak karácsonykor jut eszükbe), de minden ugyanolyan volt, mint máskor. Egész nap alszom, ezért éjjel természetesen nem tudok. Holnap családlátogatás, kötelező, emiatt is pánikolok, 2 hónapja nem voltam emberek közt. Hát ennyi...
2011. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, azért volt szomorú. Meg azért is, mert már nem tölthetem többé azokkal az emberekkel, akiket szerettem. De remélem, Neked ennél jobban telt kedves Kérdező...
2011. dec. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

# 7/8


nekem a nappal alvás a tipikus :) a rokonlátogatást szerencsére hanyagoljuk, ezt legalább megértik, hogy szociofóbiásan vhogy nem vágyom ilyenekre


# 8/8


sajnálom, hogy Neked így alakult, próbálj emlékezni a szépre :)

2011. dec. 25. 01:05
 10/15 anonim ***** válasza:
miért nem töltheted velük? nekem is tök szar volt a karácsonyom, együtt érzek veled .. : /
2011. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!