Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Utálom a karácsonyt?

Utálom a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Mostantól utálom -.-""

(13/l)

elmondom mi kell karácsonyra erre meg aztmondja anyám neem nem veszek neked játékot kérjél inkább valami berendezésit a szobádba ( mos t épül a szobám)

vagy Tv vagy telefont de ne kevrjen össze a többiekkel,nekem nem kell évente új telefon.

nekem JÁTÉk kell. elég bőséges választékot tudok nekik mutatni de nem olyat nem kapok.ha a karácsony annyira de szeretet ünnep akkor vedd azt a gyereknek aminek örül.

meg a papám is nem vesz játékot inkább tanuljak meg varrni.

ezzel csak ő esik pofára: csak azért semm fogok varrni mert nemis akarok de még a kedvem is elbassza. nem akkor nem. de akkor én sem -.-"""""""""""""""""""""""""""""""

persze szülinapomra (ami szintén decemberi) megkaptam azt amit kértem,és mi volt? játék -.-"


2011. dec. 15. 19:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
25%
Hahh... már most nyavalyogsz! 13 évesen játék? És mi Barbie baba? Nem megbántani akarlak,de mondjuk olyat kérjél ami fontos és használható(mondjuk ruhát) vagy karkötőt,nyakláncot Tv-t....Húhú mennyi mindent kérhetnél ami hasznos! És én már 10 évesen nem játékot kaptam,hanem ruhát! Kiegészítőt.... Illetve ahelyett,h ilyen butaságokat akarsz inkább gondolkodj a fontosságról! :) 12/L
2011. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
A Karácsony nem az ajándékról szól..
2011. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
5%
1. vagyok: Pontosan!Nem az ajándékokról szól...A szeretet ünnepe! Legyen együtt a család,beszélgessek,gondoljatok a valódi dolgokra! Bár nem értem,h én 12 éves fejjel ezt fel tudom fogni,de Te 13-évesen nem... Gratulálok!
2011. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
57%

te egy elkényeztet kis lány vagy aki nem kapja meg amit akar és be nyomja a hisztik.

Tévé Telefon egy normális gyerek kapna egy ilyent akkor sírva fakadna

2011. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim válasza:

4 vagyok

nem a kapásról szól hanem a szeretetről meg az adásról és kiváncsi vagyok hogy te mit veszel a szüleidnek

2011. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
Egy gyerek annak is örül ha nem aszt kapja amit akkar
2011. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
Játék. Pontosan milyen játékra is vágysz? HA most kapsz egy játékot jövőre, de min. 2 év múlva kinősz belőle. Inkább kérj egy jó kis TV-t, mert azt nem biztos, hogy kapnál alapból is. Játékra, majd gyűjtesz pénzt, és veszel magadnak.
2011. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:

lehet hogy rosszul értelemezem,de kaphatsz tv-t vagy telefont,valami jó cuccot a szobádba te meg itt hisztizel?

neharagudj de ugyérzem hogy most adnék neked egy jónagy pofont.igaz mindenkinek a saját problémája a legnagyobb,de gondolj már bele,van akinek nincs egy pohár tiszta vize sem,te meg nyafogsz mert nem akarsz tvt.nemtudok szavakat találni rád,jobb is mert sirva fakadnál.különben meg nálunk nem az ajándékról szól a karácsony..mindenki kap valamit,amire épp telik,és hasznos,és mindenki örül neki.jókat eszünk,együtt vagyunk,ülünk a karácsonyfa mellett,nézzük a tv-t , beszélgetünk.sajnálom hogy a ti családotokban nem ilyen a karácsony. nem érdekelne semmilyen drága ajándék,ha közben nem lenne együtt a család,nem éreznénk jól magunkat.gondolkodj el ezen.

14L

2011. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

Atya ég de gyerek eszed van még... :) :S

20/N

2011. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

nem barbiet dehogy!rühellek ruhát kapni és muterom is azt mondja nem illik használati tárgyat adni. nem vagyok egy hagyományb.zi den nagyon sokaknál csak az ajándék fontos.

nem vagyok egy divatp*csa hogy éxer keljen...-.- már bocs de nem az a csajos lány vagyok amiket a plázában látni.

2011. dec. 15. 22:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!