Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Amikor valaki be van spurizva,...

Amikor valaki be van spurizva, akkor hogy érzékeli a körülötte levő világot?

Figyelt kérdés
Hogy érzi magát, mennyire tudja, hogy milyen változás, vagy érzés miért van? Milyen amikor partyzás közben használják és milyen amikor csak úgy simán, hogy pörgősebb legyen a napjuk?
2011. dec. 28. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt olvasgass, szerintem leírhatatlan a dolog :)

2011. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazából épp ez a baj. rengeteg mindent elolvastam már erről, itt is egy csomó kérdést végigolvastam aminek köze van ehhez, de még mindig nem értem annyira. azaz hogy az oké, hogy fel van pörögve, nem eszik, nem alszik, de.. szóval arra vagyok kíváncsi, hogy részletesen ki mit hogy lát/érzékel, hogy érzi magát. Nem feltétlenül általános igazságot kérek, nekem az is tökéletes, ha valaki leírja a saját tapasztalatát.
2011. dec. 28. 15:20
 3/6 A kérdező kommentje:
és épp azért így kérdezem meg itt, mert én nem akarom kipróbálni.
2011. dec. 28. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
túl lassúnak, és unalmasnak. eleve hiperaktív vagyok, nem is szeretem ha még jobban pörget, és a világ meg ugyanolyan fos módon punnyad.
2011. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még valaki?
2011. dec. 29. 01:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Van oka annak hogy senki sem ír? Unalmas, vagy rossz a kérdés? Bocs, hogy ilyen tolakodó vagyok, de fontos lenne tudnom
2011. dec. 30. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!